reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hej Maju co do tej fazy lutealnej to ja też myślałam, że to zawsze jest 14 dni, ale poczytałam trochę i to jest ok. 14 dnia przed następną @ ale moze byc tez miedzy 10-16 dni. Co do ubezpieczenia to ja miałam rodzić w czerwcu, a mąż stracił pracę z styczniu iżeby mógł dostać pieniażki na dziecko to sami płaciliśmy składkę na PZU - 50 zł i dostał tyle co mu sie należało :-) Więc sama możesz się ubezpieczyć. Tylko zrób to w miarę szybko bo nie wiem ile tam mają karencji, czyli ile musisz być miesięcy ubezpieczona żeby wypłacili Ci pieniążki. powodzenia na rozmowie :-D &&&&&&
:-D:-)


Igasia przykro mi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Pszczółka dziękuję za odpowiedź! Co do fazy lutealnej to kurcze kolejna niepewna rzecz w cyklu! Ja w ostatnim cyklu sobie odliczyłam dokładnie 14 dni i może dlatego nie trafiłam - bo się właśnie dziwiłam co tak sucho w owulkę było...Choć miałam wyraźne kłucie z lewej strony..Wniosek taki, że trzeba skończyć wszelkie liczenie - po prostu przytulać się ile się da. Nie czaruję, że robię to zawsze dla czystej przyjemności - ale na pewno przyjemna jest nadzieja, że będzie tych przytulanek słodki owoc jakiś :)) Tak mi się w głowie naprostowało przez ostatnich kilka dni, że dzidzia to moje największe marzenie teraz :))) Pszczółka może razem nam się uda :))))
 
Hej!
Igasia- przykro mi z powodu śmierci znajomego. Takie odejścia są bolesne, śmierć jest nieunikniona a jednak boli myśl że tej osoby się już nie zobaczy. Trzymaj sie dzielnie.

Maju- jeśli chodzi o ubezpieczenie, ja ubezpieczyłam sie indywidualnie, płace 53zł, z tytułu urodzenia dziecka otrzymuje sie 1200zł, okres karencji 9 mcy. Jeśli razem sie ubezpieczycie dostaniecie więcej kasy. Trzymam kciuki za rozmowe i czekam na wieści:-)

Pszczołko- witaj, jakie plany na weekend?

Zaczyna sie wkręcanie, tym razem doszłam do wniosku żeby zbadać hormon FSH żeby sprawdzić rezerwe jajeczek. Boje się, że wchodze już w okres przedmenopauzalny, od jakiegoś czasu dostaje nieregularnie @. Być może to stres...Znowu sobie wkręcam:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Kala na pewno sobie wkręcasz - to normalne u staraczek chyba :)) Kiedy powinna być mniej więcej @? Masz jakieś objawy? Trzymam kciuki kochana!!!!! Może grudzień będzie naszym miesiącem!!!!!!!!!!!
 
Maju- dostałam już, 26 dnia, jak nigdy, od 3 mcy mam nieregularne i bolesne :-( W pt ide do gina to sie wszystkiego dowiem. To wszystko sie razem tak złożyło, te moje choroby, stres, nieregularne @ i starania o Baby. Właśnie jak zaczeliśmy sie starać wszystko się to zaczeło.
Na którą masz rozmowę?
 
Kala nie wiedziałam, że przyszła @ - przykro mi :( Ale pisałaś wcześniej, że byłaś w stresie i staranka nie były zbyt intensywne? Wiesz mi też cykl szaleje - na pewno to stresy. Ale ja teraz dzięki tej całej sytuacji ze stażem jakaś spokojniejsza jestem - a może to ta najlepsza część cyklu, a przed @ znowu nerwy będą. Dobrze, że idziesz do gina - popytaj co i jak i daj nam znać. Niewykluczone, że ja się do gina w styczniu wybiorę jak znowu będę miała objawy nie takie...Potrzebujesz kochana jakiegoś oderwania od myślenia o złych rzeczach....Trzymam kciuki!

Teraz idę z Maciusiem na zajęcia do klubu, a na 14 mam rozmowę o staż. Dziękuję za trzymanie kciuków - żeby rozmowa była jak najmniej stresująca. A generalnie to przecież nie chcę tego stażu - więc w sumie nie powinnam się denerwować - tylko nie wiem po co w takim razie idę na tę rozmowę i zajmuję tym ludziom czas. No ale miałam się nie stresować.
 
Maju też mam nadzieję, że nam się uda :-D

Kala Kochana, a Ty piszesz do mnie? :-) bo od wczoraj tak jakby do Klaudusi:-) no chyba że do Klaudusi to ok :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny komu w drogę temu czas, zbieramy się z Maciusiem na zajęcia - nie wiem czy dam radę potem popisać, ale postaram się dać znać po rozmowie. Dziś intensywny dzień.....Będzie dobrze kochane! Dziś słońce zaświeciło!!!
 
Pszczółka- dziś pisze do Ciebie a napisałam do Klaudusi,upsss, zaraz to zmienie. Pomyliłam się, wybacz :-) Strarość nie radość ;-)
 
reklama
Spoko Kala :-) pytałaś o weekend, to w sobotę będziemy same z Natalką, bo mąż jedzie koledze pomóc kłaść panele wiec niedziela będzie dla nas. Jak będzie ładnie i mała nie będzie kaszleć to ja wezmę na sanki, A ty co będziesz robić w weekend?
 
Do góry