reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Agusia wczoraj mąż mi odciął internet i już Ci nie odpisałam. Dziś skłaniam się ku temu, żeby jednak zostać z Maciusiem w domu. On potrzebuje jeszcze spać w ciągu dnia, lubi dzieci owszem, ale mam wrażenie, że tak jak jest teraz jest wygodniej. Od września chciałam go posłać do przedszkola...Wtedy już będzie miał 2 lata i 8 miesięcy. Nie wiem co zrobię, bo serce mam pęknięte na pół.
Jak Dianka dziś?

Hej Kala!! Jak się czujesz??

Klaudusia a jak u Ciebie?
 
reklama
Ale tu przymroziło kochane!!!!!!!!!! Więc na rozgrzewkę powiem Wam ŻART - bo wciąż nie wiem, co zrobić, głowa mi zaraz pęknie od myślenia i czuję, że rzucę się dziś na męża - najpierw jednak idziemy do restauracji na zaproszenie od firmy farmaceutycznej, mamy talon na 150 zł na nas dwoje tylko, więc się objemy i opijemy. No ale orientuję się w sprawie ewentualnej opiekunki dla Maciusia - tylko, że to musi być opiekunka, która mi fakturę wystawi (żeby dostać zwrot kosztów do 400 zł) - no więc weszłam na agencję opiekunek i koszt opiekunki za godzinę (jeśli do 4 godzin dziennie miałaby być) to 17 zł NETTO!!!!!!!!!! Policzyłam tak plus minus to wychodzi około 1300 zł netto na miesiąc HAHAHA...Kogo stać na taką opiekunkę? W Warszawie to może, ale u nas...Aha jeszcze dochodzą jednorazowe opłaty za pośrednictwo - około 1000 zł. Szczena mi opadła...
 
hej kobietki. Jestem trochę zabiegana a poza tym synulek mi trochę przychorował. Katar go dopadł i bidula nie wie co ma z tym zrobić, bo nigdy nie miał. Marudzi mi strasznie zwlaszcza w nocy.
Agnieszka a jak Dianka?
Maja opiekunka - SZOK!!!! To ja tyle na początku nie miałam... Miłej kolacji kochana!!! Rzuć się na mężulka rzuć :-D!!!!!!
Kala a jak u Ciebie ze starankami? Dostałaś @?
 
Maja to pewnie teraz spędzasz miłe chwile, super przyda się oderwać od codzienności.
Jeśli chodzi o opiekę, cenę a zwrot to faktycznie jakieś nieporozumienie.
Zobaczymy jak to będzie jak Cie zaproszą na rozmowę.
 
Witaj Klaudusia, uważaj kochana cobyś teraz nie złapała przeziębienia od małego.
A Dianka lepiej, dziękuje. Trzymam ją w domu bo tez smarka.
Ja jutro idę zrobić wyniki a w pon do gina.
 
Trochę katarek mam i gardło mnie pobolewa ale chora raczej nie będę. Ja też muszę zrobić wyniki ale ciężko mi wytrzymać bez jedzenia tyle czasu...
 
Ja biegnę z samego rana, inaczej pewnie by mnie mdliło jak diabli.
Na gardło jest taka ziołowa płukanka dento sept, gdyby Ci nie przeszło. Ja to używałam teraz jak byłam chora.
 
Ja muszę dojechać 10 km do szpitala na badania i niegdy ne jeżdżę bardzo rano, bo u nas nie ma sensu. I tak wejdę późno, bo kolejka już się bardzo wcześnie robi. A jeszcze kłócić się z tymi starymi próchnami - nie dziękuję. Dzięki za lek. Mam nadzieję, że nie będzie potrzebny.
 
Noo babcie są wyjątkowo uprzejme, mnie rozwala jak trzymają w ręku te swoje próbki moczu czy kału jakby to było miło oglądać komukolwiek blllle fuuuu feeee mam odruchy....
Ja mam parę kroków do przychodni więc jestem w lepszej sytuacji no ale kolejek to też nie uniknę.
 
reklama
W słoiczku od koncentratu wszystko się kisi:-D:-D:-D Jakby pojemniki sterylne kosztowały majątek... A później latają kilka razy na badania, bo za dużo pomidorów w kale mają :-D:-D:-D Ale wiem, że gdzie niegdzie dają plastikowe pojemniki do badania. No ale niestety nie u nas.
Ostatnio natknęłam się na takie coś: Kalendarium badań w ciąży | Ciąża, poród, wychowanie - parenting.pl
Oczywiście wszędzie jest o ocenie pH pochwy w ciąży, które prawie wszyscy lekarze omijają... Z resztą jak wiele innych ważnych badań...
 
Do góry