reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Maja na podstawie dużej zgodności naszych charakterów, wyłapuje co może Cię niepokoić w danym temacie;-)
Ja też dużo myślałam, raz chciałam tak za chwile już inaczej, mąż głupiał. Siedzę w domu więc czasu do przemyśleń wiele. Teraz już sobie jakoś poukładałam myśli.

Ja uczę się teraz przyjemności przebywania samej ze sobą, przez trzy lata poświęcałam się małej, teraz czas przetrzeć kurz z książek i robić to co zaprzestałam a lubiłam.
 
reklama
Doskonale to rozumiem Agnieszka - dla mnie mój własny czas jest szalenie ważny - nawet się czasem zastanawiam czy nie aż zbyt ważny - bo ja nie poświęcam się tak na 100% synkowi - po prostu nie jestem w stanie - ale na szczęście Maciuś spędza mnóstwo czasu z tatusiem swoim i swoją babcią - także nie mam aż takich wyrzutów sumienia, że mam trochę czasu dla siebie :))) Miłego dnia! Przyszła kumpela to na chwilę zniknę z forum.
 
U mnie moja droga najprawdopodobniej owulacja tuż tuż, ale ciężko się połapać.
Troszkę się z mężem "popsztykałam" i staranek mało;-).
Jednak dziś na bok dąsy i bierzemy się do prokreacji:-D:-D:-D
 
U mnie moja droga najprawdopodobniej owulacja tuż tuż, ale ciężko się połapać.
Troszkę się z mężem "popsztykałam" i staranek mało;-).
Jednak dziś na bok dąsy i bierzemy się do prokreacji:-D:-D:-D

Agnieszka podobno łóżko godzi :tak:;-):-)
Więc dąsy na bok i proszę się przytulać ;-)

A jak pogoda w Pl?
 
Powiem Ci, że u mnie w opolskim to dziś nawet słonko się pokazało. Jednak wiatr wieje i jest dość nieprzyjemnie, straszą śniegiem co chwila. Aż mnie trafia jak pomyśle, że niebawem będzie się trzeba owijać w szalki, czapki. Ponoć zima będzie ostra. Jak będzie tyle śniegu co w tamtym roku to rola renifera bankowa przy każdym wyjściu z Dianą.
 
reklama
Uciekam po mała do przedszkola, ale się zasiedziałam dziś tutaj.
Teraz będzie akcja lepienia pierogów, specjalnie czekałam na mała, bo uwielbia udzielać się w gniecieniu ciasta.
 
Do góry