reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Hejka kobietki. Dziś Was od rana podczytuje, bo nie miałam weny do pisania... Rano też pokłóciłam się z mężem. Ale to on zaczął! Zaczął mieć do mnie pretensje, że spodni i majtek nie ma wypranych! A ja mu za każdym razem powtarzam, że jak brudne to miejsce jest w koszu a nie niewiadomo gdzie! Jak się nie nauczy to tak będzie miał! Kiedyś miał pretensje że piore czyste rzeczy więc teraz wszystko wraca do szafki! No chyba że zaniesie do kosza. Oczywiście wypomniał mi, że teraz siedzę w domu to mam się zajmować nim... Zawinął się i pojechał do mamusi no i pech chciał w połowie drogi auto mu się popsuło. A dobrze mu tak. A najśmieszniejsze jest to, że niedawno wrócił i jakby nigdy nic się nie stało! Wrrrr! A moja teściowa powiedziała, że Wiktor ma powiększone migdały i że mam z nim iść do lekarza... Gdzie ona tam mu maca???? Ja mam całe życie powiększone i żyje...
No to się trochę pożaliłam...
A co do pogody. Wczoraj śnieg z deszczem walił niemiłosiernie! Dziś straszny wiatr plus deszcz... Słońce widzę tylko na avatarze Agnieszki :-D
 
Hejka kobietki. Dziś Was od rana podczytuje, bo nie miałam weny do pisania... Rano też pokłóciłam się z mężem. Ale to on zaczął! Zaczął mieć do mnie pretensje, że spodni i majtek nie ma wypranych! A ja mu za każdym razem powtarzam, że jak brudne to miejsce jest w koszu a nie niewiadomo gdzie! Jak się nie nauczy to tak będzie miał! Kiedyś miał pretensje że piore czyste rzeczy więc teraz wszystko wraca do szafki! No chyba że zaniesie do kosza. Oczywiście wypomniał mi, że teraz siedzę w domu to mam się zajmować nim... Zawinął się i pojechał do mamusi no i pech chciał w połowie drogi auto mu się popsuło. A dobrze mu tak. A najśmieszniejsze jest to, że niedawno wrócił i jakby nigdy nic się nie stało! Wrrrr! A moja teściowa powiedziała, że Wiktor ma powiększone migdały i że mam z nim iść do lekarza... Gdzie ona tam mu maca???? Ja mam całe życie powiększone i żyje...
No to się trochę pożaliłam...
A co do pogody. Wczoraj śnieg z deszczem walił niemiłosiernie! Dziś straszny wiatr plus deszcz... Słońce widzę tylko na avatarze Agnieszki :-D

Klaudusia kurcze chyba coś w powietrzu jest ze tak te kłótnie wiszą nad nami ehhh:-/
Kiedyś miała podobną sytuację z nie wypranymi ciuchami i doprowadziłam do tego że w końcu M zrozumiał gdzie jest miejsce brudnych rzeczy i teraz wszystko na bieżąco jest prane i oczywiście problem znikł:)
 
Ja mam jeszcze problem ze skarpetkami. Jak je zdejmie z nogi tak będzie miał prane! Nienawidzę jak skarpetki są na lewej stronie. Na początku jeszcze się litowałam a teraz już skończyło się dobre. Piore taki jakie wrzuca a jak są na lewej stronie to nie paruje tylko stertę wrzucam do szafki. Wkurzony chodzi ale ile razy można powtarzać! Ja swojego temperuję już ponad rok i nadal nic...
 
Witajcie:)
ja kolejny raz przed @
po ostatnim cyklu który trwał 40 dni, zastanawiam się kiedy mnie zaleje, a może nie:D
strasznie bolą mnie piersi od ponad tygodnia, najpierw myślałam, że to tak przy owulacji, ale trwa to za długo, zawsze mnie bolą na +/- tydzień przed @ więc czekam.
Po ostatnim szaleństwie z badaniami krwi teraz stwierdziłam, że postaram sobie odpuścić, ale same wiecie jak to jest w głowie tylko jedna myśl:D
Jak moje cykle utrzymają się w ilości dni ok 40tu to jeszcze mam kilka dni do @, zobaczymy co los przyniesie. Czekam więc niecierpliwie.

No i pozdrawiam wszystkie mamusie!
 
Ja mam jeszcze problem ze skarpetkami. Jak je zdejmie z nogi tak będzie miał prane! Nienawidzę jak skarpetki są na lewej stronie. Na początku jeszcze się litowałam a teraz już skończyło się dobre. Piore taki jakie wrzuca a jak są na lewej stronie to nie paruje tylko stertę wrzucam do szafki. Wkurzony chodzi ale ile razy można powtarzać! Ja swojego temperuję już ponad rok i nadal nic...
Klaudusia spróbuj porozmawiać z mężem na spokojnie,wytłumacz co i jak i przede wszystkim niech postawi się w Twojej sytuacji.Powiedz mu co Cię denerwuje i czego nie lubisz i poproś aby to uszanował a powinno być wszystko ok:)
Witajcie:)
ja kolejny raz przed @
po ostatnim cyklu który trwał 40 dni, zastanawiam się kiedy mnie zaleje, a może nie:D
strasznie bolą mnie piersi od ponad tygodnia, najpierw myślałam, że to tak przy owulacji, ale trwa to za długo, zawsze mnie bolą na +/- tydzień przed @ więc czekam.
Po ostatnim szaleństwie z badaniami krwi teraz stwierdziłam, że postaram sobie odpuścić, ale same wiecie jak to jest w głowie tylko jedna myśl:D
Jak moje cykle utrzymają się w ilości dni ok 40tu to jeszcze mam kilka dni do @, zobaczymy co los przyniesie. Czekam więc niecierpliwie.

No i pozdrawiam wszystkie mamusie!

Izka witamy:)
To czekamy niecierpliwie razem z Tobą.
3mam kciuki za fosolkę:)
 
Hej dziewczyny! Ale naskrobałyście, a nie było mnie tylko przez chwilę :))

Klaudusia no te skarpetki to chyba dość popularny problem niestety....Ja myślę, że męża nauczyłam na czym świat stoi i jest ok - a więc da się :))) Próbuj - trzymam kciuki!

Agnieszka.kk
- z tego co się orientuję masz 3-dniowy weekend?? WOW! Marzenie!!!!!!! Miłego odpoczynku :))

Agnieszka27 to do dzieła dziś! Przyjemny wieczór przed Tobą :))) Może załatw winko na rozgrzewkę :))

Izka - witaj! Trzymam kciuki za brak @ i dawaj znać co i jak.
 
reklama
Klaudusia dlatego my musimy naszych synków mądrze wychować, żeby chociaż nasze synowe miały lepiej :)

A te tygodnie to Ci na tym suwaczku lecą......oj lecą....
 
Do góry