reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

no mało nas tutaj to prawda.... a szkoda ://

lolop we wtorej jedziemy z M po farby i karnisz :) myslę że od 15go ruszymy z remontem! ;) w końcu

a ty byś jakieś zdjęcia pokazała tego waszego gniazdka po remoncie! :-)


Pozdrawiam was!
 
reklama
no mało nas tutaj to prawda.... a szkoda ://

lolop we wtorej jedziemy z M po farby i karnisz :) myslę że od 15go ruszymy z remontem! ;) w końcu

a ty byś jakieś zdjęcia pokazała tego waszego gniazdka po remoncie! :-) Pozdrawiam was!
powodzenia ja jeszcze czekam na firanki do odbioru no z tymi zdjęciami to poczekasz kochana bo jeszcze paneli nie mam założonych bo to chce zrobić mój M a jak zwykle nie ma czasu- mój to pracoholik jest wiesz
 
a to u was remont jeszcze nie skończony tak? ok poczekam poczekam ;)

moj mąż też pracocholik (informatyk z zawodu) ma firmę i jeszcze pracuje w Zus-ie wiec mało mam go dla siebie. życie.... ://
 
a to u was remont jeszcze nie skończony tak? ok poczekam poczekam ;)

moj mąż też pracocholik (informatyk z zawodu) ma firmę i jeszcze pracuje w Zus-ie wiec mało mam go dla siebie. życie.... ://
mój elektryk i też tak jak twój na swoim i w państ. życzonka dla Ciebie napisałam na staraczkach 2010 a tak szybko przeskoczyłaś nie wiem czy przeczytałaś
 
mój elektryk i też tak jak twój na swoim i w państ. życzonka dla Ciebie napisałam na staraczkach 2010 a tak szybko przeskoczyłaś nie wiem czy przeczytałaś
:) widzisz jaka ja skoczna jestem pojawiam się i znikam;-)
dziękuję ci bardzo!
Co do mężów to widziisz podobnie mamy :tak:
miejmy nadzieje że jutro poświecą nam nieco czasu co?:-p:cool2::-)
miłego wieczoru!
pa
 
bombelek jak minęła wizyta u okulisty?


Witaj Lopop, Kochana jesteś:tak:
Wizyta pełna wrażeń, Piter płakał jak zwykle, ale lekarka dała z siebie wszystko
(kobitka super) ,żeby go zbadać:tak:a więc zezuje na lewe oko i prawdopodobnie może nie dowidzieć na to oko. Teraz mam co drugi dzień zakraplać mu cos do oka nie wiem co bo z nerwów nie pamiętam i ma patrzec tym lewym okiem. Nie mogę mu zalepić oka bo on sobie po prostu nie da. Za miesiąc jeszcze jedno badanie jakies bardziej dokładne (jak dojde do siebie to napiszę jakie bo mam na skierowaniu)
Szlag mnie tylko trafia bo ja juz z tymi oczami byłam u jednej lekarki dwa razy a ta ze jest ok a poza tym on sie jej nie da zbadac i wzięła 150 zł i miała w dupie i to niby enel med.:no::wściekła/y:

Lopop a co u ciebie?
 
Witaj Lopop, Kochana jesteś:tak:
Wizyta pełna wrażeń, Piter płakał jak zwykle, ale lekarka dała z siebie wszystko
(kobitka super) ,żeby go zbadać:tak:a więc zezuje na lewe oko i prawdopodobnie może nie dowidzieć na to oko. Teraz mam co drugi dzień zakraplać mu cos do oka nie wiem co bo z nerwów nie pamiętam i ma patrzec tym lewym okiem. Nie mogę mu zalepić oka bo on sobie po prostu nie da. Za miesiąc jeszcze jedno badanie jakies bardziej dokładne (jak dojde do siebie to napiszę jakie bo mam na skierowaniu)
Szlag mnie tylko trafia bo ja juz z tymi oczami byłam u jednej lekarki dwa razy a ta ze jest ok a poza tym on sie jej nie da zbadac i wzięła 150 zł i miała w dupie i to niby enel med.:no::wściekła/y:
Dobrze że lakarka go zbadała najlepiej jak mogła bo wiadomo jak to z takimi małymi dziećmi jest.. w miejscu nie usiedzi i zaraz sobie myślą że jak człowiek ma biały fartuch to chce już zrobić mi krzywdę! ahh...
życzę wam aby Piotruś miał zdrowe oczko i aby te krople i inne badania pomogły. Dziecko jest jeszcze małe wiec pewnie szanse na wyleczenia na pewno są wieksze niż u starszego (tak mi sie wydaje) powodzenia życze i wytrwałosci Tobie bo pewnie nie jest łatwo malucha przekonać do tego aby zrozumiał że zakraplanie tych oczu wyjdzie mu na zdrowiu. Dzieci takie już są i co poradzić...

Miłego wieczoru życzę:)
 
Witaj Lopop, Kochana jesteś:tak:
Wizyta pełna wrażeń, Piter płakał jak zwykle, ale lekarka dała z siebie wszystko
(kobitka super) ,żeby go zbadać:tak:a więc zezuje na lewe oko i prawdopodobnie może nie dowidzieć na to oko. Teraz mam co drugi dzień zakraplać mu cos do oka nie wiem co bo z nerwów nie pamiętam i ma patrzec tym lewym okiem. Nie mogę mu zalepić oka bo on sobie po prostu nie da. Za miesiąc jeszcze jedno badanie jakies bardziej dokładne (jak dojde do siebie to napiszę jakie bo mam na skierowaniu)
Szlag mnie tylko trafia bo ja juz z tymi oczami byłam u jednej lekarki dwa razy a ta ze jest ok a poza tym on sie jej nie da zbadac i wzięła 150 zł i miała w dupie i to niby enel med.:no::wściekła/y:

Lopop a co u ciebie?
no u mnie stara bieda piersi bolą mocno -czekam na @
dobrze że jesteś już po i super że wyrozumiała pani doktor była a oczko jeszcze młode i może da się zmusić do aktywnej pracy no niestety przy taich sprawach trzeba dużo cierpliwości i wyrozumiałości . A z tymi lekarzami prywatnie to różnie bywa niestety. Trzymaj się ciepełko i dużo cierpliwości z tymi kropelkami.
 
reklama
Do góry