reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

no właśnie nie wiem co robić, czuję taki śluz, więc co chwila biegam do wc, ale spokój
w sobotę muszę iść do ginki, bo mi się bromergon kończy, a jakby się okazało że jestem w ciąży to bym przynajmniej od razu miała L4 i pewnie lutkę na podtrzymanie
i tak w tym cyklu wytrzymałam długo bez świrów, ale wolałabym już wiedzieć...
 
reklama
Witam się :)

Fioletowa - no ja czekam z niecierpliwością razem z Tobą :tak: @nie przychodź@nie przychodź@nie przychodź@nie przychodź @nie przychodź@nie przychodź@nie przychodź@nie przychodź :-D:rofl2:
 
staram sie nie napalać, ale to byłby zajebisty rzut na taśmę, za dwa tygodnie jedziemy na targi a mi się nie chcee tam jechać
ale pewnie mam pecha i będę musiała i pojechać i odpuścić następny cykl...
:-(
 
dzięki, ale jak tylko będę miała II to dzwonię do ginki, bo nie wiem co z bromergonem a ona pewnie jak i w pierwszej ciązy od razu mi da coś na podtrzymanie
 
Ale beznadziejna u nas pogoda. brrr zimno, leje, nic się nie chce, więc mamy seans filmowy od rana. M w domu bo siadł mu kręgosłup, więc i tak się nie rusza. Jesteśmy przykuci do kanapy i .... dobrze nam z tym :-D wstajemy tylko do:
1. Dziecka
2. Lodówki
3. Czajnika
4. W końcu do toalety
5. Zacznij od numeru 1 :-D
 
reklama
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Fiolecik ja wierzę, ja wierzę, ja wierzę i myślę o tym że Ci się udało:)
Dotka pięknie że się wybawiłaś:) Mnie koleżanka w sobotę namawia na balety ale nie mam kasy za bardzo na takie przyjemności....:( Zobaczymy co i jak:biggrin2: Co do tej lutki - ja jestem bardzo bardzo chętna jakby co, jeśli Ci nie potrzebna. Daj mi znać na priv i napisz jakby co nr konta to Ci kaskę przeleje:biggrin2: Ja na razie do gina nie idę bo mnie nie stać za bardzo.....
Dziewczynki jestem happy, happy - mój mąż przyjeżdża za 1,5 tyg - czyż to nie piękne???Co prawda tylko na 4 dni ale i tak super. Niestety później przyjedzie dopiero 07.12 i niestety nie załapie się na naszą rocznicę ślubu no ale nie można mieć wszystkiego prawda??? Właśnie muszę zamówić kolejny zapas testów owu i ciążowych.
Kinia a co Ty znowu wymyślasz - co to za doły??? I masz iść na ten monitoring i koniec.Nie ma innej opcji....:biggrin2:
Siwa jak tam te badania???
Pajkaa wiesz ja jestem pełna szczęścia że mam moją kochaną córcię, którą sobie wymarzyłam (zresztą pierwsze miesiące mojej ciąży były bardzo bardzo ciężkie a ja mimo wszystko nie miałam żadnych problemów z ciążą, więc uważam że to Bóg mi ją dał) ale teraz tak jakby los sprzysiągł się przeciwko mnie i na prawdę śmiesznie to wygląda jak mówię mężowi żeby przyjechał wtedy i wtedy, on przyjeżdża a tu akurat w tym cyklu owu mi się przesuwa i cykl wydłuża, na następny cykl mówię żeby przyjechał później to akurat wtedy się skraca. I tak od maja. Zawsze spóźnia się te 1-2 dni. Ale to już poza mną, bo nie mam już takiego parcia - jednak czas robi swoje, nawet do gina mi się nie chce iść, chociaż powinnam iść z tym wyciekiem z piersi. Nie jest duży więc wam to gdzieś...Jak do przyszłych wakacji nic nie wyjdzie to dopiero zacznę myśleć....
 
Do góry