reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

hahahah mi wyszło że nie jestem w ciąży :-D:-D:-D:-D:-D

Enya zrób spokojnie test za 2 dni ja tak miałam, ze mi testy w dniu terminu @ i były mega blade...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
enya, ja też się nie spotkałam jeszcze, ale znalazłam tu i tu, tylko, że nie będzie na jutro ...zerknęłam na Twój wykres: nie gmeraj już sobie w środku...to ponoć nie zalecany przy staraniach, po owu już się nie powinno (zresztą Pajkaa chyba też wspominała o tym)

hehehe...widziałyście to ciekawa akcja, oczywiście nie wierzę w to, ale że coś takiego jest...to nie wiedziałam

Wiem, wiem już nie będę gmerała:) Zastanawiam sie właśnie czy w tym laboratorium nie miało być czasem 53 a nie 5,3 - przecież one to chyba ręcznie piszą. Głupia byłam że nie zapytałam ale chwyciłam tą kartę i w długą tak mnie to uderzyło....Chyba ten moment do końca życia będę pamiętać...Kurcze dziewczynki jeśli ta historia skończy się szczęśliwie to obiecuję że pojadę w niedzielę na mszę do Częstochowy podziękować...Jak ja przeżyję te 6 dni jeszcze to nie wiem....
 
dasz radę kochana, obiecuję, że codziennie postaram się wrzucić coś rozbawiającego jak dziś ;-):-D

miłej nocki kochane, idę się mierzyć i prognozować na jutro...buziam
 
hahahah mi wyszło że nie jestem w ciąży :-D:-D:-D:-D:-D

Enya zrób spokojnie test za 2 dni ja tak miałam, ze mi testy w dniu terminu @ i były mega blade...


Hheehe dobre:-)

Wiem pajeczka, Twój wykres to dla mnie guru wykresów:-)W sumie gdybym niepotrzebnie nie latała na tą betę to nie byłoby takiej paniki i o połowę mniej stresów. Ale coś mi się w głowę po tamtym poronieniu zrobiło. Zresztą sama coś o tym wiesz....Mój lekarz to był w szoku że na betę od razu poleciałam. Koleżanka moja potwierdziła że widzi tego bledziocha więc to nie tylko moja wyobraźnia:-) A miałaś takie bóle, ale nie jak na @ tylko takie jakieś napięcia, ciągnięcia i takie przelatujące prądziki??? Bo ja mam coś takiego i tak mogę to określić. A w szyjce ostatni raz gmerałam, już więcej nie będę i nadal twarda i zamknięta, cycory bolą nadal, a zwłaszcza sutki - mega drażliwe. Ale to akurat mnie cieszy bo wiem że to zdrowy objaw:-)
 
Hej kochane, dzisiaj zdycham, temperaturka mnie jakaś dopadła:( Jestem cholerka rozbita strasznie, opuchnięty mam dół brzucha, oszaleję za chwilę, no i od 3 dni zasypiam na stojąco (ale to totalna wina pogody, u mnie wiecznie buro i ponuro). Cyce bolą, ale zawsze pobolewają na tydzien przed małpiszonem........No nic zobaczymy jak to będzie. Zaraz się zabieram za obiadek dla mojego słodziaka na jutro....
Całuję


Dotka słoneczko nie łam się jeszcze, szansa jest dopóki małpy nie ma, małpy nie ma jest szansa i tego się trzymamy.....ja w mojej pierwszej ciąży zrobiłam testa na 2 dni przed małpą i zero, zero cienia. Dwa dni po spodziewanej małpie robiłam test i normalnie taki bladziorek, że nie wiedziałam czy coś tam jest, a najlepsze to to, że jeszcze w tym samym dniu zrobilam betkę i wyszła 460:D więc jaja na amen........Trzymam kciuki, żeby zołza nie przylazła......

Mou kochana z tym kalafiorkiem to zgapię od Ciebie, zaraz ugotuję mojemu szkrabkowi na jutro:) a pulpeciki to też uwielbia:) z resztą całą trójeczką uwielbiamy takie pulpeciki...Tak jest Acon jest rewelacyjny i kosztuje coś koło 9 zł, a bobo az 16 zł...

Pajeczko jak tam samopoczucie słonko?

Enya nie ma szans, żeby w ciągu godzinki zrobili betkę, około 1,5 godzinki czeka się na skrzepnięcie krwi, a badanie w urządzeniu, odwirowanie itp. trwa ok. 30 min, plus przepisanie wyników itp.2h to takie minimum, minimum. Jak mnie robili na cito to badanie to miałam po 1h i 50 min.Kochana nie ma małpy jest ogromna szansa..........Trzymam kciukaski bardzo mocno.....

Fioletowa ja z moim brzdącem to też się kręcę wokół basenu, ale w te chłodne dni to tak mi się nie chce i ja to dopiero jestem wyrodna:D

Mama widzę, że też niedawno zafasolkowałaś, zatem powodzenia i szczęśliwego przebiegu ciąży...
 
witam, mój rekord ostatnio siedzenia
ale chłopaki śpią to się pouczyłam z you tubem na drutach robić
i się dowiedziałam że robię "european method" w odróżnieniu od konwencjonalnej [czyli amerykańskiej - hahaha]

no ale zaraz czas na tabsy i do spania

milusia my mamy opłacony kurs, a latać w sobotę odrabiać to mi się nie chce, więc nawet z takim kaszlem nie przesadzonym z młodym latam, zresztą widzę że każda przerwa źle na niego działa - a w sumie lubi chodzic na basen
dziś jęczał profilaktycznie od chwili gdy zaczeliśmy zajęcia, żeby tylko nie robić tego co on nie lubi - np nura [ale jak złapie mnie za szyję i razem nurkujemy to on lubi] albo polewania głowy [oczywiście dziś jak dzieci polewały sobie nawzajem to to był fun i przednia zabawa] ech weź tu traf za facetem, nawet takim małym

dobra lecę spać :-)
 
reklama
Hej kochane:)
Mou siedzą w biurze:D hihihih

Witam się porannie, dzisiaj spałam jak suseł, ufff:) ale całą noc w śnie testowałam, a to taki test, a to taki,a to w kolejce do apteki po test stałam i kasiory mi zabrakło:D no myślałam, że ze śmiechu padnę rano:)

Ja wstępnie pierwszy teściorek wykonam sobie w sobotkę, zobaczymy czy jakiś tam cień cienia jest, a potem już nie robię tylko czekam na @:)
 
Do góry