reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

enya trzymam kciuki, za spokój także... beta może wyjść błędna
a ja zaraz wychodzę z pracy i wio na basen z dzieckiem - heh wyrodna matka jestem, bo jesteśmy troszkę przeziębieni, ale jak nas wysuszę to będzie oki :-D
 
reklama
enya, to teraz to ja już jestem prawie pewna błędnej bety, skoro tylko h czekałaś :-) dziękuję Ci kochana...woooowww, ale mi się w głowie zakręciło :eek:
 
enya aż się poryczałam, wielka szkoda że musisz takie coś przeżywać, ale trzymam kciuki że to jednak błąd laboratorium i na Wigilię będziesz miała usrane pieluchy :biggrin2:

a z usg wiele się nie dowiedziałam, bo pani doktor wymierzyła że dziecię jest tydzień młodsze niż pokazuje liczenie od ostatniej miesiączki i kazała przyjść w przyszłym tygodniu, bo teraz było ciut za wcześnie na mierzenie przezierności

na badaniu mi zależy bo pomaga wykluczyć wady genetyczne, a ja mam siostrę z ZD i lekką schizę na ten temat, bo widzę ile rodzice muszą dla niej poświęcać czasu (o kasie nie wspomnę)

iza:) kuruj się naturalnie, mi po gorącym mleku z miodem gardełko przeszło raz-dwa, a katar też szybko przeszedł - jadłam pomidory z cebulą i czosnkiem - aż wykrzywiało buzię ale rewelacyjnie przetkało zatoki i katar przeszedł
mam nadzieję, że u Ciebie to nic poważnego
co do przedszkola to też płacę 500zeta i głęboko się zastanawiam za co to drugie dam do żłobka, ale jestem przekonana, że jak przyjdzie co do czego to się wszystko ułoży, nie martw sie na zapas :tak:

Pajeczka jak zdrówko? mojej córy też się staram nie podnosić, wczoraj ja jeszcze wziełam na ręce, ale mnie natychmiast w dole brzucha zabolało i widzę że nie można dźwigać - córa waży 15 kilo
a na rzucenie smoka, proponuję mój patent - pewnego pięknego dnia smok się zgubił, urządziliśmy poszukiwania i nigdzie smoka nie było, więc córa widząc że faktycznie nie ma, poszła spać bez smoka i tak już zostało :-D

fioletowa super torebka :biggrin2: aż mnie ochota naszła żeby wyciągnąć szydełko :rofl2:
 
enya, ja też się nie spotkałam jeszcze, ale znalazłam tu i tu, tylko, że nie będzie na jutro ...zerknęłam na Twój wykres: nie gmeraj już sobie w środku...to ponoć nie zalecany przy staraniach, po owu już się nie powinno (zresztą Pajkaa chyba też wspominała o tym)

hehehe...widziałyście to ciekawa akcja, oczywiście nie wierzę w to, ale że coś takiego jest...to nie wiedziałam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobra!!! ja mam całkiem niezły 23 calowy lcd... to dajemy he he he :-D


no ale teraz tak... mój kwadrat jest niebieski od samego początku... hmmmm

... p ponownym wczytaniu strony był zielony tak jak powinien, no i po minucie przykładania zrobił się... niestety niebieski :)

Pajkaa - przykładaj palucha!!! zobaczymy czy to działa


Na innej stronce po zrobieniu tego "testu" wychodzi taki komunikat:
"Uśmiechnij się i wrzuć na luz!
To był tylko żart!
Jeżeli rozbawił Cię nasz test prześlij go znajomym"

Ja idę się położyć dziewuszki. Miłej nocki :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry