reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
boszzzz, dziewczynki ratunku, mam dół total...:-( siedzę, beczę...czuje, że @ już bliziutko, dodatkowo ten negatywny test...po cholerę ja go robiłam???? mogłam poczekać na @ i byłoby jasne, a teraz jest jasne (dla mnie) i muszę czekać na @ buuuuuuuuuuuuu- przepraszam :zawstydzona/y:
 
Dotka - dawaj dawaj :-D możesz sobie pobuuuuczeć :tak:;-) Tyle że wiesz że beta nawet 2 tygodnie po owulacji może być mniejsza niż 10 ??? he he - a Ty masz testy 20miu :-p

Zbieram się po woli do wyjścia. Muszę lecieć na pocztę do sklepu no i na spacerek - krótki bo pada co chwilę. Ale chcę umówić się z M jak będzie wracał do domu, żebyśmy się spotkali w sklepie bo pusta lodówa :) mam jeszcze trochę czasu bo będzie za 3 godzinki dopiero, ale to zdążę ogarnąć i obiadek niuni ugotować. Dziś dostanie kalafiorka. Mniam :) i pulpecika oczywiście :):):)
 
Ostatnia edycja:
Enya ja pamiętam sytuację Aldo Ciebie chyba tutaj nie było... beta negatywna a jest w ciąży... trzymam mocno kciuki :* mam cichą nadzieję, ze to pomyłka... a robiłaś testy ciążowe??

Dotkas
Ty masz 6 dfl nie za wczesnie na testa??
 
Pajkaa, szósty, szósty, ale owu była 5-6 kwietnia, więc liczac od owu to już 11-12 dzień...pokręcony ten mój wykres ze względu na zaburzenie po owulacyjne...może macie racje, że za wcześnie , szczerze to sama nie wiem jak powinnam to liczyć :zawstydzona/y:...kurcze...złapałam dziś doła i tyle...zobaczymy jak jutro tempka

tak czy inaczej bardzo Wam dziękuję za wsparcie i zrozumienie
 
Ostatnia edycja:
Witajcie ja wam powiem cos takiego moja kolezanka urodzila 5 sierpnia wiec zaszla na poczatku listopada w ciaze @ miala na 23 listopada termin i sie nie pojawila test 24 listopada robila negatywny no ok poszla do lekarza i zrobil jej bete 29 listopada negatywna byla 0 a wiec spowrotem do lekarza poszla 1 grudnia i dostala lutke mila jej wywolac @ alew sie nie pojawila po 5 dniach wiec zrobila test nagatywny 10 grudnia jej dopiero wyszedl pozytywny.
 
Dotka - będę odprawiać czary żeby jutro była tempka wysoookooo :tak::-)
normalnie wyściskałabym Cię teraz, to takie miłe, że aż się poryczałam (nie, nie...nie kojarzcie tego z ciążą, ja czasem przed @ mam tak buzujące hormonki ) :*

sylwia, jasne, że różnie bywa, moja znajoma urodziła córcie 2 m-c przede mną, a o ciąży dowiedziała się tydzień przede mną dopiero (ciąża była 9-m-czna nie wcześniak), żadne testy nie wykrywały :no: krwawienie było...a drugi przykład mama koleżanki o ciązy dowiedziała się w 5-tym m-c, żadnych objawów, oprócz lekko zaokrąglonego brzucha
 
Ostatnia edycja:
reklama
boszzzz, dziewczynki ratunku, mam dół total...:-( siedzę, beczę...czuje, że @ już bliziutko, dodatkowo ten negatywny test...po cholerę ja go robiłam???? mogłam poczekać na @ i byłoby jasne, a teraz jest jasne (dla mnie) i muszę czekać na @ buuuuuuuuuuuuu- przepraszam :zawstydzona/y:

Dotka dawaj na klatę wezmę wszytsko i swojego i Twojego doła - już i tak wybuczałam się w nocy i wczoraj za wszytskie czasy:-p Wybuczeć mogę się i za Ciebie:-):-) Mnie i tak już nie pomoże a Tobie będzie lepiej!!! Czekaj jeszcze proszę Cię....Wiem że cholernie ciężko ale czekaj...


Ja cały czas liczę na to że beta była błędna, tym bardziej że kazali mi tylko godzinę czekać a w innym laboratorium czekałam prawie 2 godziny bo podobno musi się "uleżeć". Nie będę już chyba kolejny raz robić - po pierwsze lekarz mi już zabronił, po drugie mam dość stresów i wolę poczekać, a po trzecie to nie mam kasy!!!:-)

Jadę po moje biedne, zaniedbane dziecko do przedszkola i kupię jeszcze jeden test ciążowy, a co mi tam...!!!
 
Do góry