reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Enya - zła bardzo bym na ten grudzień nie była :-)
Testy owu mogą Ci nawet kilka dni pozytywnie wychodzić. Liczy się pierwszy pozytywny.
Nie marnuj testów :-)
 
reklama
enya, zgadzam się z mou, chociaż aż takiego doświadczenia nie mam

jeżeli laserem Cie nie będzie traktowała to idź, ale upewnij się przed zabiegiem- będziesz spokojniejsza

bliźniaki powiadasz??? hehehe o ile coś wogóle :sorry2:
 
Hellou.

Pajkaa - adres taki sam :-) kiedy wybierasz się do innego lekarza? Może najpierw posprawdzaj opinie w swoim mieście :)

Tak sobie myślę słuchajcie czy 15dc nie było u mnie spadku na owu - i gdybym zostawiła tą niską zaburzoną to wyglądałoby tak że dziś jest dopiero 8dpo a nie 11dpo.

Z ciekawości aż zmieniłam granicę. Jak @ jutro nie przyjdzie znaczy że mam rację
 
Ostatnia edycja:
hej laseczki

pajkaa co za dureń... przytulam

ja wczoraj pojechałam po bromergon i sie zszokowałam ceną
ok 3,50, sto razy mniej niż ten drugi
na razie tylko troszke mnie muli, ale to nie koniecznie z tego powodu

wczoraj zrobiłam kolejną próbkę dzianiny ze 100% wełny, wyprałam w 60 stopniach i efekt jest bajera - druty to fun, zle filcowanie to dopiero będzie zabawa :-D

mou trzymam kciukasy

enya nie świruj aż tak ;-)
 
Fioletowa - nawet nie wnikam jak wygląda ten kotek sfilcowany he he :-D pewnie jak wściekła pantera???:-D:-D:-D

noooo.... ja teraz schizuję bo jakby faktycznie owu była później to dziś dopiero 7-8 dzień max po by było. a od 3 dni bolą mnie cycuchy. a to by nie były bóle przed małpowe, bo 4-5dpo to raczej niemożliwe. Przynajmniej mnie nigdy nie bolały. No ale trudno. wypali to wypali, nie to nie.

Co do bromergonu to mama nadzieję że będziesz należała do tej drugiej połowy - co nie odczuwają ubocznych skutków :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry