reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

enya, nie nie miałam...narazie jeszcze nie mam stresa, bo tak na serio i dokładnie to staramy się dopiero od 3 m-c tak z pomiarami ect., dam sobie jeszcze czas, jak do pół roku nic nie zaskoczy wtedy będę siębardziej zagłebiała z ginkiem ;-)
 
reklama
A ja dziewczynki po USG i jest na razie dobrze. Moje złe przeczucia się nie sprawdziły:-) Jeden pęcherzyk wystartował z koksem i urósł 4 mm- ma już całe 17 mm;-) Następne USG w piątek i mam ogromną nadzieję (zresztą lekarz też tak powiedział) że do tego czasu nie pęknie bo mężuś w piątek przyjeżdża. Kazał mi się już starać ale ja nie mam z kim!!!Chlip...:no: No ale nie wyprowadzałam go z błędu no bo może pomyślałby że dupę mu zawracam...Trzymajcie kciuki proszę!! Ja się modlę o to już od dawna bo dla mnie to wielka szansa biorąc pod uwagę że nie wiadomo kiedy znowu przyjedzie...

A tak w ogóle to pochwalę się swoim pięknym pęcherzykiem:p DSC00128.jpg
 
Ostatnia edycja:
witam sie:):)

zalatana wczoraj byłam
bylam u alergologa jakaś porażka... mam wysypke na szyi od 6 miesiecy a ta mi wmawia, ze to wina kolczyków które mam od 2 tygodni... jak jej o tym powiedzialam to zaczęła wymyslać , ze to pewnie przez golf, ze mam gumkę do wlosów... chociaz nie mam :-D masakra...
Kardiolog nawet ok zbadal dal skierowanie na jakieś rozbudowane badania , ale powiedział, ze mam się nie martwić :):)

Enya no 17 tc jutro zaczynam masakra tak ten czas leci:)

Fiolecik kotek zajefajny:)

Mama też mam z tym problem usypiam wszędzie...

Mou ja tez magnez biore na serducho :)

Kariin przepisze nie ma problemu:)

Mama zdrówka dla córki:)

Mou casta bierze sie rano!

Mili
to ja zaciskam kciuki za II kreseczki:):)

Iza
super, ze wsio z dzidzią ok:)

Manka to róznie bywa znam przypadki, ze kobiety miały wpadeczki w Twoim wieku :) także mniej myśl więcej działaj:) powodzenia:)

Enya nie chce Cie stresować ale jak pęcherzyk przyrasta około 2 mm na dobę to mozesz do piątku nie zdąrzyc:( a M nie moze przyjechac wczesniej??
 
Uhuuuuu... Testy ciążowe tylko z rańca, i to też najlepiej nie pić za dużo na noc.

Iza - fasolinka jak ta laleczka:-) buziaki wielkie :-)

Pajkaa - jak tam '' trzeci" siusiaczek się miewa? :-D

SPAĆ SPAĆ SPAĆ mi się chce! i mam czutkę na cykl bezowulacyjny bo ani śluzu ani objawu śluzu, ani rozciągliwego ani bj nie ma. Ichhhh
 
witam sie:):)

Enya nie chce Cie stresować ale jak pęcherzyk przyrasta około 2 mm na dobę to mozesz do piątku nie zdąrzyc:( a M nie moze przyjechac wczesniej??

U mnie przez 2 dni przyrosło 3 cm (w 15dc - 1,37cm,a w 17dc-1,73), więc w tym tempie w piątek będzie ok 21-22 mm i mam nadzieję że nie przyspieszy, gin mi powiedział że pęcherzyk pęka przy ok 23 mm i w piątek w południe raczej jeszcze nie pęknie więc ja się nastawiam na piątek wieczór albo sobotę. Albo się załapiemy rzutem na taśmę albo nie...nie nastawiam się ale też mam w sumie nadzieję bo wiem że dziewczyny zachodziły w ciążę jeszcze jeden dzień po owu. Mąż niestety nie przyjedzie wcześniej bo lot ma zapłacony już od miesiąca. Gdyby poprzedni cykl nie skrócił mi się o 5 dni to nie miałabym teraz dylematu tylko spokojnie poczekała, a tak no to ryzyk-fizyk...No ale przynajmniej będę wiedziała czy mam owulację to w przyszłym miesiącu jakoś może się ustawimy...
Mimo wszystko proszę Was o kciuki bo ja wierzę jeszcze-byle do piątku dotrwać...Ciężkie te 2 dni będą...:eek: Ja się modlę...
 
Ostatnia edycja:
Dzień doberek :)

Pajkaa - coś mi się wydaje że 8 kwietnia to ja odpadam, owu coś się nie pojawiła, i chyba się nie pojawi bo szyjka mi zjechała w dół i się zamknęła, a przed dwa dni była tylko wpół otwarta. Śluzu płodnego prawie nie było, był pomieszany z kremowym. I teraz nie wiem czy magnez nie skopsał mi śluzu bo tak czasami niestety działa. Ale tempka nie skoczyła, więc nie mam co liczyć na ten cykl.

A i właśnie odkryłam że termometr jest pęknięty w środku - ten mój pierwszy rtęciowy :) nie co go używałam teraz tylko przez wszystkie cykle od początku, prócz dwóch ostatnich :-) Chciałam sobie zmierzyć rtęciowym dla porównania, zdejmuję z półki a patrzę w środku wylana rtęć :-) podobno jak się stłucze termometr to dobry znak, więc ja teraz liczę na styczeń :-)
 
reklama
Witam wiosennie :-),

enya, kciuki w dalszym ciągu mocno zaciśnięte

Mou, ja właśnie czekam na termometr, bo mierzę rtęciowym- zobaczymy jaka różnica będzie- na początku będę mierzyła na dwa :-D..a i trzymam kciuki, żeby pęknięty termometr był dobrym znakiem :-):tak:

miłego dnia
 
Do góry