reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Iza piękne dzieciaczki :)
Enya
piękny pęcherzyk:) trzymam kciuki żeby pękł w sobotę.
Mou daj jeszcze szanse swojemu cyklowi, może owu się jeszcze pojawi. Ja biorę magnez bo mi gin kazał, czy się starałam czy nie starałam, kazał brać... więc biorę


oczywiście zrobiłam dziś bezsensowny test bo jeszcze wcześnie żeby cokolwiek wyszło :baffled: ale nic to. dziś kupie sobie jeszcze ze dwa, i zrobię po jutrze jeden, o ile @ nie przyjdzie... W poprzedniej ciąży II wyszły mi dopiero4 dni po terminie spodziewanej miesiączki i to bladziocha jeszcze była.
Obie z córcią jesteśmy zasmarkane:no: co dwulatkowi dać na katar? do lekarza nie chce iść bo u nas panuje ospa i nie chce żeby się małą zaraziła od kogoś w poczekalni
 
reklama
witam sie

Mili
2 latkowi mozesz zastosować Marimer, maść majerankową, VitellaNose i super jest pulmexbaby smarujesz na klate i plecki 2xdziennie

Mou moze owu sie przesunie...

 
eee.... nie sądzę, myślę że cykl bezowulacyjny będzie. Jak na mnie to już powinnam być po owu. Szczególnie że dwa dni temu bolał mnie jajnik, jak zawsze w okolicach owu. Nie mogę tego zrzucić na castagusa, bo w zeszłym cyklu też brałam i nie przesunął mi owulacji. No cóż, każda kobieta ma cykle bezowulacyjne czasami, to normalne, więc nie będę wnikać dlaczego akurat ja...
Inna sprawa, że castagnus może mi zaburzać temperatury, szczególnie że brałam go na noc. No i w sumie były dwa dni takiego pomieszanego śluzu, i szyjka była wysoko i półotwarta. JEszcze się poobserwuję, może faktycznie owu przede mną.

Jestem nieprzytomna, może to też wina osłabienia. Wtedy prawie zemdlałam na ulicy, i od tamtego czasu jestem jak neptyk, słabo mi cały czas. Nagle się zrobiło duszno i gorąco na dworze. Może to też zmiana pogody. Wszystko może być przyczyną A najśmieszniejsze będzie to, jeżeli się uda przy tak pokręconym wykresie he he :-D
 
hej laski
no ja sie pobadalam, odczekalam w poczekalni co moje, prolaktyna zbadana, potem skoczylam na rtg - 150 zika w sumie mnie ta zabawa wyniosla - uwazam ze przepis jest glupi ze skoro mam skierowanie od prywatnego lekarza to mam placic za badania - musialabym czekac na rtg kurde do czerwca.,..

zaraz obiadek zrobie i lece po wyniki i mlodego do przedszkola, a tak mi się spać chce że szok...

enya trzymam kciuki
 
Fioletowa - no to daj znać jak tylko będą wyniki, sama jestem ciekawa. Z jednej strony mam nadzieję, że wszystko ok u Ciebie, a z drugiej, że coś wyjdzie nie tak, wtedy będzie wiadomo dlaczego się nie udaje i będzie można się tym zająć. Sama nie wiem co lepsze. Ja bym chciała żeby u mnie okazało się coś nie tak, i że będzie można coś z tym działać, ale jak mam to sprawdzić w tej pierdzielonej niedorozwiniętej służbie zdrowia!!! :wściekła/y::-D
 
Witam :)
My już po wizycie. Jest serduszko :D Wszystko dobrze tylko mam już infekcję jakąś. Dr powiedział że pewnie często będe miewać bo mam nadżerkę ;/ Trzeba się doleczyć i będzie dobrze.

Gratuluję serduszka :-) Na kiedy masz termin? Bo mi podano dwa: 01.11 albo 10.11 (wg usg)
Też mam nadżerkę niestety :-(

manka:) witaj i trzymam kciuki

enya mam nadzieję, że jajeczko poczeka na Twojego małżonka :tak:

Mou wydaje mi się że to nie wina magnezu, bo ja go brałam razem z kwasem foliowym od stycznia i jak widać nic mi nie zaburzył

Mili to daj znać, czy można już gratulować :-)

a co do naszej służby zdrowia to nawet mi się gadać nie chce, idę dzisiaj na wizytę do przychodni i będę negocjować o skierowanie na usg genetyczne (prywatnie 200-300zeta), już poprzednio mi powiedziano że dają skierowanie tylko kobietom po 35 roku życia, ale u mnie w rodzinie wystąpiła wada genetyczna i zobaczę jak się pan doktor do tego ustosunkuje :baffled:

jak będzie problem, no to trudno trzeba wyłuskać kasę i iść prywanie

miłego dzionka życzę :-)
 
he! właśnie przyszły testy owu, to sobie zrobiłam, szczególnie że od rana nic a nic nie piłam. Siuśki były więc odpowiednie :-D No i od razu pojawiła się testowa bardzo wyraźna. Nie tak jak kontrolna, ale jednak. A to znaczy że albo owu była dziś lub wczoraj, albo będzie jutro pojutrze. O ile wyjdzie pozytywny. No nic, jak jutro tempka skoczy lub spadnie poniżej 36.58 to znaczy że lutka z poprzedniego cyklu i castagnus z tego wydłużyły mi cykl, mam nadzieję że przy okazji fazę lutealną.

Mili - szyjką się nie sugeruj, bo jest zawsze, ale to zawsze taka sama na początku jak przed @ i w ciąży. Może się otworzyć 5 min przed krwawieniem, sugeruj się tylko faktycznie piękną temperraturką - naprawdę ładna, więc trzymam kciukasy!!! :tak:


A ja zmykam na pocztę i na placyk zabaw. Piękna pogoda, niunia musi się wyszaleć :-)

I jest jeszcze taki fajny myk. Właśnie obliczyłam sobie dzień poczęcia niuni naszej. Wyszło 23 kwietnia 2008 roku. I wiecie co??? Właśnie tego dnia w kolejnym cyklu przypadnie mi owulka he he hehe he - może tego samego dnia w tym samym miesiącu zajdę w ciążę, i jeszcze urodzę tego samego dnia??? To by mi baaardzo pasowało!!! 4 lata później owu wypada mi w tym samym terminie! reweacja, a kiedyś miałam cykle 29- dniowe a teraz 26-cio. więc to bardzo fajny zbieg okoliczności... no i ten termometr ;-)
 
Ostatnia edycja:
heh mou ja ci powiem że mam nadzieję że to ta prolaktyna - mam nadzieję że z tarczycą wszystko ok, a prolaktynę się wyrówna tabsami... to byłoby lepsze niż żebym ja była zdrowa, a męża teraz ciągać po badaniach, ostatnio coś ma awersję do lekarzy [i mu się nie dziwię] ciągle nie może się na spirometrię zapisać...
 
reklama
no i niunia bryka a ja w necie wredna mamuśka :-) w sumie to mi właśnie o tę prolaktynę chodziło :-) o której masz mieć wyniki?
Co do spirometrii to skoro nie ma krótkiego oddechu i duszniści to nie jest aż tak ważne badanie.
 
Do góry