reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mou nazwa to ortimol ferti plus u mnie on kosztuje 88,90 eu wiec naprawde na ceny w polsce to gigantyczna roznica plus  minus 300 zl w kieszeni 
 
reklama
Milli Mnie wychodzi termin 31.12.2012 hehehe w założeniu że uda mi się w następnym cyklu zajść w ciążę:-) a najlepiej w urodziny mojej córki 07.04.Czyli zmieściłabym się jeszcze w tym roku:-) No to kolejny argument dla lekarza hmmmm.
Trzymajcie kciuki dziewczyny - zrobiłam dzisiaj progesteron, testosteron i prolaktynę - jutro wyniki.
Kariin a ja trzymam mocno kciuki za żołnierzyki twojego M. żeby dotarły jednak do celu!!! Z szyjką to ja też niewiem, niby mierzę ale nie wiem czy dobrze, bo w ogóle mam strasznie krótką tą szyjkę (po porodzie chciałam założyć spiralę to 2 lekarzy mi odmówiło bo nie mieli na czym jej założyć:-()
Fioletowa, Mou mam nadzieję że piszecie się na listopad!!!:-)

A ja miałam 3 dni takiego doła że wieczorami nic nie robiłam tylko ryczałam, a dzisiaj poryczałam się w pracy....Ale po rozmowie z dwiema przyjaciółkami i wylaniu morza łez jest mi trochę lepiej - po prostu zbliża się @ i chyba hormony mi buzują a do tego ten stracony cykl też zrobił swoje...

Mimo wszytsko dziewczynki z okazji Dnia Kobiet spełnienia marzeń (wiadomo jakich!!), mądrych chłopów, grzecznych dzieci i nieprzemijającej urody!!!
 
Ostatnia edycja:
Ja uciekam spać- nadrobiłam wpisy i ....
Enya!!!
"Kariin a ja trzymam mocno kciuki za żołnierzyki twojego M. żeby dotarły jednak do celu!!! Z szyjką to ja też niewiem, niby mierzę ale nie wiem czy dobrze, bo w ogóle mam strasznie krótką tą szyjkę (po porodzie chciałam założyć spiralę to 2 lekarzy mi odmówiło bo nie mieli na czym jej założyć
unhappy.gif
)



Nie zakłada się spiralki na szyjce!!!, tylko wewnątrz macicy, a i macica jest tak rozciągliwa że mieści dziecię nawet ponad 5 kilowe (mówię na przykładzie mojej ciotki która bez znieczulenia urodziła chłopaka 5555gr. same piąteczki i nawet krocza jej nie rozerwało!!! EXTREME!!! ) Sama już rodziłaś - macicę masz większą niż rozmiar spiralki. Zresztą - tak jak pisałam - spiralki nie zakłada się na szyjce tylko wewnątrz macicy! Poza tym macica to macica a nie szyjka, oba "delikwenty" połączone, a jednak osobno :-) ciąża rozwija się w macicy a nie w szyjce, więc co ma spiralka do wiatraka????

Ja miałam the best spiralkę, bo skuteczniejszą niż pigułki, najmniej szkodliwą dla macicy ale niestety mało jest lekarzy potrafiących ją założyć...
Żadnych skutków ubocznych, żadnych dolegliwości, miesiączki normalne lub mniej skąpe i ... zero hormonów.

No i nie ta badziewna T ramienna ... zatykająca jajowody... łłłuuuułłłchhhh c
 
Ostatnia edycja:
witam z rana i wszystkim duze buziaki :-) na mily caly dzien. 

Mam jeszcze 9 minut luzu do budzenia moich skarbow :)

o 8 30 mam wizyte :) trzymac za mnie kciukaski znaczy za pecherzyki i plemniczki :) 

co do duzych dzieci to moj byly maz urodzil sie wazac 6,120  a mial 60 cm, jego mama rodzila podobno 3 dni!! 

 i powiedziala nigdy wiecej :)

Mou a jak twoja temp ??
 
Witam się.
KARIIN - no piękna tempka ale na teście ani cienia mimo że jest dziś 48 godzin po domniemanej implantacji, tak więc nie popadam w zachwyt niestety :-)
 
hej

ja chyba bede miala cykl w plecy, persona nadal mi nie pokazuje owu - wiec albo było po, a w tym miesiącu znów mało się bzykaliśmy... no chyba że po odstawieniu castagnusa znów mi się wydłużył cykl i jeszcze wszystko przede mną...
 
wiem mou - tylko kurcze my mieliśmy tydzień przerwy - chyba że przy tym spadku była owu, to może się załapię
mąż mi ciągle kaszle, wczoraj zmusiłam go żeby usiadł przy inhalatorze i trochę soli fizjologicznej powdychał
młody się też do inhalatora przyzwyczaił i dzielnie ogląda bajki a potem chce gumy... mam nadzieję że ich w końcu wyciągnę na prostą
wypłaty dalej nie ma, mam doła i nawet wczorajszy seksik mi nie pomógł

a do kompletu jeszcze idę do dentysty z tym połamanym zębem...
 
Ostatnia edycja:
fioletowa brak kasy kazdemu robi dola wiec cie rozumiem. Trzymam kciuki za dentyste no i za fasolke fakt jak nie ma tempki to trudno powiedziec ale moze sama wyczulas TEN moment :) 

Mou temp rewelacja :D 
 
reklama
witam sie

Mou tempka super... nie bede sie wypowiadać co do testu bo bym Cie zdzielila po dupie...mowie bewta hcg zaczzyna rosnąc dopiero 48 h po implantacji... czyli dopiero od dzisiaj...wiec tescior dopiero za 2 dni...
 
Do góry