reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
heloł laseczki

ja miałam wczoraj zmolestować mężą, ale usnęłam, a co dzis sobie prezent zrobię ;-)

kariin - ja ostatnią @ miałam 22. więc jakby co to ja jeszcze się na listopad łapię :-D powinnam móc testować już 23. ale daję sobie te kilka dni zapasu, żeby nie świrować tak bardzo i po castagnusie nie wiem jak mi się cykl zachowa...

no i z okazji dnia kobiet życzę wszystkim fasolinek ;-)
 
Ja na słodkie nie mogę patrzeć :/ Mój M leży w łózku a ja czekam aż zaśnie...:zawstydzona/y: mam chyba taki skutek uboczny- wstręt do przytulanek... wstyd się przyznać. Liczę, ze szybko przejdzie... MASAKRA

Moniś to u mnie odwrotnie :-)
Ja bym się przytulała, ale wg mojego M jestem na razie "pod ochroną" :-D
 
witam sie


Moniś
no moj synis przyszedł i mówi "moja mama" i całuska dostalam i przytulaska:)

Mou
czytalam Twój komentarz na wykresie - zobacz sobie mój pierwszy cykl ciażowy...zobacz jak u mnie rosla tempka powoli po spadku implantacyjnym
 
dziewczynki najlepszego z okazji dnia Kobiet :tak: fasolek zdrowych i licznych życzę :-D
ja się na listopad niestety nie załapałam, ale może na grudzień da rade :-) wógole dopiero zauważyłam że już 3 cykl mam króciutki tzn 24 dniowy... mam nadzieje że to nie przeszkodzi w zaciążeniu..
 
Fioletowa to przedemna tesujesz hmmm to co sama na grudzien mam isc ehhh no to pujde :tak:  

Pajka a jaki dasz kolorek na grudzien ?? moze blekit :) fakt kocham fiolet ale blekit baaardzo lubie :-)

Mou tez jak ogladalam te wykresy z implantacja to wiekszosc wlasnie roslo powoli i w gore :) 

a  ja dzis nawet kwiatkie nie dostane ehhh... moj nie wie ze dzis swieto kobiet pozatym niewiem czy tez w niemczech je obchodza :( pozatym ten moj Emek to wiecie nie ma glowy do dat, coz taki jego urok :)
 
Witam się KOBIETKI :-D
Pajkaa - przejrzałam sobie Twój pierwszy ciążowy ale tam wszystko działo się powyżej lini podstawowej, a u mnie nie wróciło powyżej linii. No i dobrze, szybciej przywyknę do myśli że znów nici z tego.
Mili - 24 to w normie :) nie ma co się martwić. Masz więcej cykli w ciągu roku dzięki temu :-)
 
kariin ja się za bardzo nie nastawiam się na listopad, bo jeśli faktycznie prolaktynę mam złą to teraz też się nie uda... ginka mi powiedziała że jeśli mam złą tą prolaktynę to ja juz mogłam być w ciąży, tylko że one się nie utrzymały...
 
fioletowa to smutno ... ale wiesz castangus chyba obniza prolaktyne jak mi moj gin powiedzial zaczyna dzialac 6 8 tydzien brania wiec moze moze :)

ja tez mysle ze mam zla prolaktyne ale wiesz bede dopiero ja badac w nastepnym cyklu :) to sie dowiem jak u mnie hormonki stoja :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiesz kariin, tak naprawdę to my wielokrotnie jesteśmy w ciąży tylko o tym nie wiemy... a że teraz się nakręcamy na dzidzię to inaczej to wygląda...
kiedyś się uda, kiedyś się utrzyma i będziemy mieli nasze małe dzieciaczki :-D
w kwietniu mam mieć badania chciałabym żeby nie były potrzebne, ale czy się uda, to nie wiem...
 
Do góry