reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Czesc!
Cos zauwazylam,ze wpadam i wypadam tylko... Ale cos ostatnio mniej czasu siedze w pracy,a w pracy mam najwiecej czasu,zeby z Wami pogadac. A jak jestem w domu,to zawsze cos do zrobienia,Zabawa z Natalka i zwykle domowe obowiazki,same wiecie:)

TEraz troszke poczytalam

U mnie wykres powolutku pnie sie w gore,piersi zaczynaja bolec i piec jakby od srodka,typowe:))
 
reklama
Fioletowa ja Cie kiedys próbowałam zaprosic, ale nie umiałam.... bo mi wysłałas linka... to ja Ci wysle swojego:)
i tez zainteresowanych prosze o pw z linkami do FB:)
 
Hej Dziewczynki!
pajkaa, super info:) cieszę się z Tobą:)
Aleksandra, ciekawa jestem tego lampionu:) Już się nie mogę doczekac jak będę Majci mogła pomagac w takich pracach.Uwielbiam ręczne robótki:)
Trzymam kciuki za owocne przytulanka, Dziewczyny.
I mam prośbę: też za mnie trzymajcie:) Przyda się, bo z nastawieniem jakie mam ostatnio, chyba nic z tego nie będzie. Staram się od niedawna, wcale mi się nie pali, a stresa mam jak nie wiem, że się za pierwszym razem nie udało. Chyba mi odbija...:/
 
hej dziewczynki ja wpadłam wam tylko powiedziec ze u mnie wszystko ok @ sie konczy a ja mam pracowity tydzien pisze prace na zaliczenie semestru i robie prawko.. wiec na brak zajec nie narzekam dziewczynki zalogowałam sie na enpr ustawilam wszystko ale nie umiem wkleic do sygnaturki tej obserwacji;/ wyskakuje mi jakis bład pomoże ktoras?



a ogolnie to załapuje lekkie doliny..


p.s nadrobie moze jutro rano przy kawce jak znajde chwile ;)
 
hej

roseann trzymam kciuki, ja chcę dziś podziałać, wczoraj miałam bóle jajników, ale test wyszedł negatywny, więc chyba dziś bedzie pozytywny [???] kurde mam wrażenie że owulki jakoś nie ma, a tempka mi dzis poszybowała w przestworza...
no nic, zobaczymy po 12 grudnia...
heh z nockami u nas ciut lepiej, ale to i tak nie to co powinno być, no nic chyba zacznę sie wysypiać za jakieś 3 lata, jak dobrze pójdzie z fasolką...
 
reklama
Roseanna-trzymam mocno kciuki i nie załamuj sie będzie oki trzeba być cierpliwą i nie nakręcać się ja wiem że to nic nie daje tylko doła można załapać a to nie pomaga w zafasolkowaniu

A ja jestem dzis taka padnięta może jak bym pracowała to miała bym więcej siły a tak monotonia i tylko lekarze przedszkole i dom :(wczoraj cos dziwnego zauważyłam na szyjce taki jak by pryszcz czy cos nie wiem co to może być dość często sprawdzam śluż i jej rozwarcie ale nigdy nie miałam czegoś takiego co to może być?muszę zapytać gina mam nadzieje że mnie nie wyśmieje
 
Do góry