reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Witam kobitki!Pewnie już wszystkie śpicie.Ja i tak ostatnio nie mogę spać więc korzystam z wolnego kompa.Dawno mnie nie było,to głównie wina zepsutego komputera.Troszke Was doczytałam.

Witam wszystkie "przeniesione" dziewczyny:-)
Iza gratuluje serduszka.
MOU Aldo Amna Pajka trzymam za was kciukasy!!!!!!!!!!!!:-):tak:

Teraz troszkę o mnie.To mój pierwszy cykl starań,nie ukrywam że mocno staraliśmy się o dziewczynkę,Owu wyczułam testem,przytulanko było dwa dni przed.Termin @ miałam na 22.08, a mam bardzo regularne.@ nie mam do dziś.Wczoraj na teście były dwie kreski ale ta właściwa troszkę jaśniejsza.Dziś obie wyrażne.Jak mi się uda to wkleje zdjęcie.Uwierze dopiero po wizycie u ginki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):tak::-):tak::tak:Zobacz załącznik 384371
 
Kala nie widzę, ale gratuluję:)

Aldo jak tempka? ładnie rośnie:)

Rysica podziwiam ja pająkom mowie nie !!!! nawet taki malutki :p osy, pszczoły to samo... dlatego nie lubie wiosny i lata z wpowodu owadów...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pajka nie doluj sie kochaana, moim zdaniem dziaiajcie i idzcie na zywiol. Trzymamkciuki za dzisiejsza wizte u lekarki.

Dziendobry Spioszki:-)

Rysica ja panicznie boje sie pajakow. NIENAWIDZE ICH. A o takich duzych to nawet myslec nie chce. Jak Szmus dzisiaj? Lepiej cus?

Aldo u nas sie uspokoilo, ale nie moge zagladnac Melisie do buzi, bo bardzo sie wtedy zlosci i zaciska szczeke, wiec zostawiam ja w spokoju. Natomiast widze, ze ciagle cos wklada gleboko do ust i przygryza tylem szczeki.

Kala dziekuje Ci bardzo za gratulacje i rowniej serdecznie gratuluje. Skoro kreska jest juz ciemna, to na 100% jestes w ciazy.
 
Hej dziewczyny
Rysica no i jak to oczko Szymka? Lepiej cos juz?
Iza- ojej biedactwo, to zabkowanie jest straszne. U Aleksa nadal nie wyszlo nic grrrr! ;-) A jak sie czujesz?:)
Kala - dzieki i powodzenia:-)
Pajka daj znac jak tam po usg, to dzisiaj?
 
Witam się i ja z rana.
Ollena - nie zamierzam odchodzić :):):) jestem poprostu wkurzona do granic możliwości !!! ale przynajmniej już mi nadzieja przeszła, co będzie to będzie.
Będę robić to co do tej pory, ale już bez takiego entuzjazmu jak wcześniej.
Dziś tempka poszła do góry o prawie dwie kreseczki, a wczoraj wieczorem to ja nie wiem co ze mną było, bo tempka była max 36,46 - i to z wieczora gdzie powinna być wyższa - to normalne że wieczorem jest wyższa, a u mnie niższa o 5 kresek niż z rana wczoraj. Trzy razy mierzyłam i rtęciowym i tym drugim - i tak samo było...
No nic - dziś podskoczyła mimo że wzięłam w nocy paracetamol, bo coś mnie głowa bolała. Szyjka tak wysoko że nawet jej dosięgnąć prawie że nie mogę. I jest twarda i chyba bardziej zamknięta niż wczoraj... a powinna się otwierać przed @... ??? nie wiem co myśleć - naprawdę.

Kala !!! GRATULACJE WIELKIE !!! :):):)
 
MOU no z tego co mi sie wydaje i z tego co mowila Rysica to szyjka nie powinna sie podniesc jesli nie ma ciazy...ale juz nic nie gadam i nie nakrecam Cie:-) Czekam do Twoich urodzin:-)

Aldo - czuje sie obrzydliwie, ale mam nadzieje, ze za miesiac juz bedzie Ok - jak w ostatniej ciazy.

Rysia - super, ze Szymus juz czuje sie troszke lepiej:-) pewnie potrzebuje troszke czasu na odreagowanie tej alergii, najwazniejsze, ze jest poprawa.
 
Ostatnia edycja:
IiM - to nie była alergia - pani dr powiedziała, że tak dzieci potrafią zareagować po ukąszeniu na głowie. Na ręku czy nodze by tak nie było. Jakby był uczulony, to cały by spuchł i by dostał wstrząsu anafilaktycznego po dosłownie kilku minutach. A nic takiego nie miało miejsca. Więc to nie jest reakcja alergiczna, tylko ostra reakcja na jad - bo on ma widocznie jeszcze delikatny organizm a jad był mocny i to dlatego.
 
reklama
Do góry