reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Ja siedze,wystawiam motywacje ocen ndst do pracy,,recenzje z kółek,a jeszcze mam zrobc klaske wszystkeich ocen, oaz zachowania oraz jakies pierdoły,,,jednym zdaniem roboty na miesiac,a ja mam tydzien na to,,ale co tam,,zawlaili mnie robota po feriach i tyleeeeeeeeeee
ciezko bedize,ale mam wspieranie,bo drguga babke wzielam,a co bede sama to robila,,ja leszcz hehe

no kurcze kto gdzie jest,,no co wyyy:nerd::rofl2:
Nie zazdroszczę Ewcia. Ja dzisiaj same przyjemności;-) heblowanko, heblowanko, heblowanko:-D:-D:-D
 
reklama
Eh, moreme, takiej to dobrze hehe, wstwiaj nam suwaczek cyklu i to juz!!!!

Ewa, no nie zazdroszcze....ale spojz na to tak po tygodniu bedziesz miec nareszcie spokoj!
 
Nie zazdroszczę Ewcia. Ja dzisiaj same przyjemności;-) heblowanko, heblowanko, heblowanko:-D:-D:-D
no wow,,teraz to ja tobie zazdroszcze,,hmm,ja tez chce,,ale dopieor za 4 tygodnie,,buu,,,,

Eh, moreme, takiej to dobrze hehe, wstwiaj nam suwaczek cyklu i to juz!!!!

Ewa, no nie zazdroszcze....ale spojz na to tak po tygodniu bedziesz miec nareszcie spokoj!
taa,jesli cos nowego nie wymysla,w tej sp to non stop jakies paierki,duperelki itpp
 
Ewcia, ale z Was sliczna rodzinka, teraz to tylko kolejnej dzidzi do wiekszego szczescia potrzeba:-)

i tutaj się z Toba zgadzam Gwiazdeczko, piękna rodzinka :happy:

ja dopiero teraz mam chwilke, dziecie poszło spać więc można nadrobić zaległości na BB, szczególnie,że męża też nie ma - udziela sie sportowo, więc witam WAS wieczorową porą :rofl2:
 
Ewcia, ale z Was sliczna rodzinka, teraz to tylko kolejnej dzidzi do wiekszego szczescia potrzeba:-)

i tutaj się z Toba zgadzam Gwiazdeczko, piękna rodzinka :happy:

ja dopiero teraz mam chwilke, dziecie poszło spać więc można nadrobić zaległości na BB, szczególnie,że męża też nie ma - udziela sie sportowo, więc witam WAS wieczorową porą :rofl2:
ojj dziekuje dziewczyny,,az geba mi sie usmiechnęła,jak to przeczytałam od was,hehe,,,na dobranoc bede miala piekne sny,,
buziaki dobranoccc
 
Laski pomóżcie!
@ spóźniła mi się 6 dni. Przylazła w sobotę oczywiście przed egzaminami a najzabawniejsze jest to, że już się skończyła. Trawła 3 dni! A poza tym w sobotę chyba czymś się zatrułam, bo prawie całą noc spędziłam w łazience i wymiotowałam. W niedziele mnie mdliło tylko. A dziś zmierzyłam tempke. Taka sama jak przed @ 36,9. Co o tym myśleć?!
 
reklama
Do góry