reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Cyprysiowa, skarbie, moze jednak idz do innego lekarza, prosze zrob to dla mnie, i nie mow mu, ze bylas juz gdzie indziej....Boze jak bym chciala, zeby to byl zly sen...
 
reklama
W poniedzialek ide do lekarza co mi prowadzil ciążę i powiem mu co sie zdarzyło. Jeśli potwierdzi ze zabieg itd to chyba karze mu dac mi na piśmie że nie ma żadnych wątpliwości do tego że dzidzia nie zyje.
W szpitalu i tak zrobia mi jeszcze napewno usg, dlatego tez czekam do tej srody zeby w razie czego bylo widac różnice ale ja nie mam zadnej nadziei...
 
Cyprysiowa, kochana..ogromnie mi przykro. Nawet nie chcę sobie wyobrażać Twojego bólu,ale kochana,dziewczyny mają rację..
jeśli choć to odrobinke pocieszy..Przeczytaj o przypadku mamusisynusiabyła przed zabiegiem gdzie okazało sie, że dzidzia ŻYJE!!! Boże, będę się modlić aby serduszko biło maluszka..niech bije mocno,silnie..i rośnie rośnie

Caluje mocno
 
Hej wammm niedzielnieeee....
ja juz zostałam sama z synkiem...rano przed 7 juz smignal do pracy ,,,za 4 tygodnie wraca na tydzien...
synio spi sobie, bo o 6 wstal ttate ucalowac i ukochac,,,potem bajki ogladal do 8,,a teraz spi,a ja teraz wstalam,,a jak synio ogladal to ja spalam sobie...
no i wracam do WAS bo wy mi zostalyscie....sama z Matem i WY hehe przez 4 tygodnie ,,,
bo teraz ostatnio musialam msie zajac,,i non stop wyjezdzlaismy gdziesss,,sorrkii:zawstydzona/y::-(
 
Cyprysiowa zatem w poniedziałek i we srodę jeszcze czekają cię USG, tak? Co do tabletek na poronienie to jesli organizm sam oczyści się to zabiegu nie będzie. Jeśli nie czeka cię łyżeczkowanie. Zyczę ci takiego cudu jaki przeżyła Mamusiasynusia skarbie
 
Cyprysiowa boziu przytulam cie moćko,nie doczytałam nic,,a teraz juz wime,,ojj szkod akochana,ale trzymaj sie cieplutko,,,przytulamy i cąłuski dla ciebieee
 
reklama
Do góry