reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Witam jako pierwsza!
Cyprysiowa - trzymaj się kochana. Ja mam nadzieję, że po łzach, żalu nastąpią lepsze dni. Twoje maleństwo siedzi u pana Boga za piecem i czeka na swoją kolej aby przyjść na ziemię do swoich rodziców. Naprawdę w to wierzę.
 
Witam o poranku! :-)

Klaudusia i jak tam tescik ??? :happy:


Cyprysiowa tule CIe z calych sil Kochana. Pamietaj ze dla kazdego po dniach deszczowych przychodza te sloneczne :tak:Wrocisz do nas na ten watek nim sie obejrzysz ;-):-) A teraz wypoczywaj.
 
Cześć kochane, wróciliśmy ;-)
Urlop bardzo udany, ale podróż powrotna była koszmarna!

Cyprysiowa - bardzo mi przykro :-( przytulam :*

Dorota27 - a Tobie kochana serdecznie gratuluję!!!! :-):-)
 
Witaj Leika z powrotem na BB i dziękuję. Zdjęcia powklejaj z wakacji, żeby nam się cieplej i słoneczniej zrobiło
 
Witaj Leika z powrotem na BB i dziękuję. Zdjęcia powklejaj z wakacji, żeby nam się cieplej i słoneczniej zrobiło
tak tak dawaj foty,,bo tu zimnoo
czekamy na relacje

a Jak Leiczka synek w domu,,jak antybiotyk działa???

Ja po pracy,roboty mam od h...ja i ciut ciut,,ale spoko,dam rade...hehe

Matus ładnie w peckolu spiewał na dizne babci i dziadka,mam foty,,ale wlasnie kukam,ze mam zaparowane,bo aparat mi zaparowal,,cholerka,,,,ale trudnooo
 
reklama
Do góry