reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mamuska23 Ciasto wyglada smakowicie-jeszcze raz dzieki za przepis:-) Troche go zmodyfikuje-bo galaretka bedzie cytrynowa i poloze banany.;-)
Klaudusia Śliczny!:) I taki malutki:-)
 
reklama
Kasiik jak bede robić to tez bedą banany :))))))))) bo lubimy :))))))
Klaudusia no w koncu on taki nie jest malusi !!!!!!!! haha,ja bede kupowac na 62 od razu haha :)
 
Klaudusiu prześliczny normalnie bombastyczny:-):-):-):-):-) .....a poród to ci ekpresowo poszedł super !!!!!!!!!!!!!!!! a powiedz nacinali cię czy udało sie bez.......????????
 
Ostatnia edycja:
Klaudusia - przecudny Karolek jest !!! I chyba będzie do Wikiego podobny :) Super, że WIk zainteresowany braciszkiem no i poród expresowy - marzenie :) Super!
Kasiik - no zobaczymy, nie wiem co będzie, test zrobię jeszcze w poniedziałek. Czasem i po tygodniu wychodzą. Ale prędzej mi się coś z hormonami popier...... poprzednio (czyli w pierwszym cyklu od odstawienia tabsów) dostałam @ w 40 dc zamiast w 28 :/
 
rysica kochana a który masz dzień cyklu ???

jejku nażarłam się babeczek z pianką śliwkową i mnie mdli aż .................
 
Ostatnia edycja:
Nikolaa - 31 dc, ale coś czuję, ze to nie to, tylko znowu mi się po prostu spóźnia... :/ Pewnie tak jak u Ciebie - jak nie planowałam, to było ok, nawet bez tabsów, teraz jak chcę, to d..a, wszystko się pie....i :/
 
Ja mam ciągle nadzieje Rysica ze wyjdzie za pare dni test !! Bierz ze mnie przykład, mnie po tygodniu wyszedł !!!!!!! !!!
Jak coś to dopiero u mnie bedzie ciężko liczyć tygodnie ciąży, ale z wymiarów dziecka trzeba bedzie liczyć( o ile to dziecko jest )
ja przed chwilą zjadłam schab który upiekłam i poprawiłam delicjami :szok:

Zapomniałam napisać, wracaliśmy z kościoła a tu na naszych oczach samochód potrącił starszą Panią, masakra huk był straszny, Pani upadła nie mogła w stać, pogotowie przyjechało i policja tylko coś z nogą miała, ale to starsza Pani wiec nie wiadomo czy jakis obrażeń nie ma, !!!! ehh,,, nie lubie takich scen !!!!!!!:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mamuśka, raczej nici z tego... łatwiej się nabawić problemów hormonalnych niż zaciążyć :/ No i ja myślę, że gdybyś wtedy wcześniej zrobiła, też by wyszło. A ja teoretycznie powinnam mieć w czwartek @... bo owulka, jeśli już była, to przed 15 dc... bo od 15 dc robiłam testy i były negatywne. Albo wcale owulki nie miałam :/
 
reklama
Do góry