reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

klaudusia - hihi no w sumie przedmowczyni mowi prawde ostanie siweta z jendym dzieckiem i w miare psokojem potem to juz ...bedzie z gorki hahaha ;] no i pracowta jestem moze- ale teraz to mnie maz wkurzyl bo ona sobie poszedl samochod sprztac do sprzedania a ja z dziekciem i claym majdanem nawet pol sany pomalowalam, bo jak mi robili kuchnie na wymiar to chyba chcieli zebym obarzy wpokoju obok wieszala ;p


nikola- a zatem trzymam kciukasy ;]



co do golenia to ja sie golilam na bierzaco w ciayz jakos nie umiem byc zarosnieta i jechalam na oslep ;p haha a potem lusterko i poprawka jakos wole tak niz gąszcz;p tym bardziej ze u nas maja zwyczaj golenia pan na sucho - a to boli ojj boli!
 
reklama
Jeju ja ledwo co wytrzymuję jak siorka mi nogi robi woskiem a gdzie tam? Siostra mówiła, że pod pachami boli jak potrzeba i nie poleca woskiem, bo nie warto za bardzo boli.
E tam raz jakoś wytrzymam i nagimnastykuję się i się ogolę :-D
Nikola a ile od owulki będzie? Bo może to za wcześnie, bo przecież Ci się przesunęła.
Ollena ginka mnie uspokoiła tym, że powiedziała, że ona na 100 procent będzie na oddziale w święta i między świętami, bo przecież w PL 1 maja to święto i połowa personelu pewnie na długim weekendzie. Obawiałam się tylko że trafię na lekarza nie do końca takiego jakbym chciała żeby odbierał poród.


Klaudusia - mój poród odbierał lekarz - wysoki jak ... oj po prostu wyyysoki... i czarny jak heban !!!! I miał na imię Kiwi :) :) :) :-D:-D:-D

A dzisiaj byliśmy całą rodzinką nad morzem, i przesyłam Wam zdjęcia z wyprawy : Zdjęcie0598.jpgZdjęcie0605.jpg
 
Ja nigdy nie golilam sobie niczego woskiem, ale mam zamiar zaczac o nog. Okolice intymne bola podobno tylko pierwszy raz, pozniej juz pikus;) Ale trzeba sie odwazyc i isc do kosmetyczki jak do ginekologa;)
No i w ciazy tez jechalam na oslep i jakos mi to idealnie wychodzilo, moze dlatego ze teraz tez specjalnie nie patrze;)
 
Dziewczyny - chciałam się pochwalić moimi pierwszy raz w życiu robionymi pazurkami :-):-):-)
nie wyszło tak do końca jak chciałam, ale następnym razem będzie lepiej :sorry2:
aaa no i od razu powiem, że nie chciałam za długich, bo wtedy łatwiej mi Szymka zadrapać :baffled:
DSC05195.jpg
no i jak? ujdzie??

Mou - zdjęcia SUPER!!! Ach ja też chcę taką pogodę! :D
Klaudusia - ja na Twoim miejscu bym chciała już po świętach urodzić - wiem, że z brzuchem ciężko, ale wolałabym tak jak Nikola napisała - na spokojnie przeżyć święta, jeszcze z maluszkiem w brzuszku, a nie wiszącym przy cycu :p
 
Ostatnia edycja:
ja na wieczór sie popśtykałam z moim wrrrrrrr nie lubie chłopów
mou
śliczne zdjątka ale u was cieplutko
rysiaca ja jestem dawaj fotki
 
rysica no to tym bardziej brawa dla ciebie bo wyglądają świetnie a kwiatek też akrylowy??? ciekawa jestem jak sie akrylem robi na szablonie bo żelem tragicznie


ja spadam spać bo jurto palmowa po za tym rano testowanie wiec zaciskać kciuki mi zez żadnego gadania :-D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dobranoc
 
Nikola - akrylem też trudno - ale na pewno lepiej niż żelem!! No i ten mój akryl dość wolno schnie - co z jednej strony jest fajne bo ma się czas na poprawki :D ale z drugiej - właśnie na szablonie musiałam go "pilnować" :p Ale że tipsów nigdy nie przyklejałam, to zaryzykowałam szablon :p
zobaczymy jak się będzie trzymać :p Następnym razem będzie brokat, nie french ;)
a kwiatek też akrylowy :)
A kciukasy trzymam za Ciebie bardzo mocno!!!!!!!!!!
daj znać od razu!!!
 
reklama
Cześć kobitki :)
Dziś też taka piękna pogoda, więc zjadamy śniadanko i uciekamy do parku :) Taki specjalny dla dzieciaków - zjeżdżalni - wszystkiego tam jest jak w lunaparku :) :) :)
Szkoda marnować taką pogodę :)
A co do pazurków, to ja kiedyś też miałam - raz !!! Były przepiękne, i też nie za długie :) Ale teraz bym już nie zrobiła :( Teraz sadzę pomidorki, i zaczynam prace ogródkowe, więc nie chce wiedzieć jak by wyglądały po wyrywaniu chwastów :no:
 
Do góry