reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Dziewczynki ja też się witam po lekarzu.
Wszystko jest prawie tak jak było :wściekła/y: Niby rozwarcie się powiększyło ale nie dużo. Szyjka jeszcze skierowana do tyłu, nie ma sensu wywoływać, bo mogę się tylko nacierpieć, lepiej poczekać te 2 tygodnie. Jeśli nic się nie zacznie do wtorku po świętach to mam przyjść do ginki na oddział, ona mnie zbada i jak będzie coś lepiej to zostaje rodzić a jak nie to 30 już na pewno na oddział i maluszek będzie już z nami.
Ot tyle...
Ollena ja nie golę się tam dlatego to dla mnie problem.
Ja robię teraz gołąbki, będę zaglądać :tak:
 
reklama
ja okna umyłam podłogi teraz zmyłam i zaraz bede pastować ale żeby mi sie tak chciło jak mi sie nie chce
Klaudusiu
to w sumie dobrze bo malusszek będzie peiknie donoszony wiem że sie męczysz ale już nie długo
 
witam sobotnia a wiec za soba mama :
przemeblowanie u malego wpokoju
wypranie claego prania
umycie 3 okien
wypranie i powieszenie firan do tych okien (dobrze ze balkonowe mylam 3 dni temu ufff)
wysprztanie calej chaty
zorbienie zupy z serka topionego i miesa mileonego mniami!
wywieszenie prania
posprztanie balkonu
bylam tez na targu kupic zolnkile i palme oraz wiatrak dziecku -naciagnal mnie hihi ale mam ozdobe balkonu ;]
teraz chiwla relaksu
oraz robieie 2 dania na razie mam piersi zamarynowane - kurze nie swe ;p
i pieczarki kotre sie same robia
wieczorem musze paste z makrei zdorbic bo jakos meza naszlo



Nikola - wiesz t problem bo ja w sumie nie ze chce dziecko juz hmm dziwnie to brzmi wiesz ze w pracy mam srednio i ja bym tam mogla i z 8 cykli cekac- bedzie ot bedzie ale mam jakies 2 cykle jeszcze na zajscie zbey mnienie mogli zwolanic wrazie W ! wiem ze to dziwne ale do sttaystyki jestem pewna ze nie zowlnia apozniej ...statystyka w czerwcu ale koniec maja musi byc wsio zorbione wiec ....



EDIT - tak pozatym to trzymam kcoiukasy ;]



Rysica - a sama sobie robisz pazury ? ja orbilam jakis czas ale teraz owle chodzic do kogos hihi
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki ja też się witam po lekarzu.
Wszystko jest prawie tak jak było :wściekła/y: Niby rozwarcie się powiększyło ale nie dużo. Szyjka jeszcze skierowana do tyłu, nie ma sensu wywoływać, bo mogę się tylko nacierpieć, lepiej poczekać te 2 tygodnie. Jeśli nic się nie zacznie do wtorku po świętach to mam przyjść do ginki na oddział, ona mnie zbada i jak będzie coś lepiej to zostaje rodzić a jak nie to 30 już na pewno na oddział i maluszek będzie już z nami.
Ot tyle...
Ollena ja nie golę się tam dlatego to dla mnie problem.
Ja robię teraz gołąbki, będę zaglądać :tak:

lepiej zeby byla dzidzia donoszona ;] to tylko 2 tydnie i bedziecie w 4 ;]
 
WOW dziewczyny jakiego macie powera!!!!:szok::-)
Kasiurek oby wyszło dobrze z tą pracą i żeby Ci się udało zajść jak najszybciej!:tak:
Nikola Ty wiesz ile razy ja odwiedzałam patologię ciąży i jak było źle.
To jest na prawdę szczęście, że doszłam chociaż do 38 tygodnia a idąc dalej w dwupaku do końca to jestem wniebowzięta, bo wiem, że tak lepiej dla dzidziusia i to wszystko dla niego.
 
ja w sumie na dziś koniec roboty tylko muszę poprasować na juto do kościoła aaaa i maż mi zakupił test jak już mam to kusi żeby zrobić wiec jutro testuje:-D choć wiecie chyba pierwszy raz odkąd się staram to spokojnie do tego pochodzę aczkolwiek nie powiem nerwowe motyle fruwają troszkę w brzuchu
weekendowo wszystkie prawie wybyły
Klaudusia
no ja sie strasznie ciesze z twojego powodu bo wiem że każdy dzień w brzuszku to plusik dla małego widocznie tak mu dobrze u ciebie że nie chce wyłazić:-D a to że tak cię straszył to tylko pokazuje że może miec charakterek
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif

kasiurek pracowita pszczółka z ciebie
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
 
Ostatnia edycja:
Klaudusiu przynajmniej w swieta jeszcze odpoczniesz, pojesz i nie bedziesz musiala zajmowac sie takim maluszkiem;) zawsze to ostatni relax;)
a co do golenia to jesli tego nie robisz to moze wosk jest opcja jakas? ja sie zastanawiam nad woskiem przed latem, nie trzeba bedzie codziennie sie meczyc z maszynka tylko raz a porzadnie na dluzszy czas pozbyc sie chaszczy;) a Ty bys miala spokoj i nie musialabys sie zastanawiac czy przed porodem jest ok czy nie..
Oj podziwiam Was za to sprzatanie;)
 
Jeju ja ledwo co wytrzymuję jak siorka mi nogi robi woskiem a gdzie tam? Siostra mówiła, że pod pachami boli jak potrzeba i nie poleca woskiem, bo nie warto za bardzo boli.
E tam raz jakoś wytrzymam i nagimnastykuję się i się ogolę :-D
Nikola a ile od owulki będzie? Bo może to za wcześnie, bo przecież Ci się przesunęła.
Ollena ginka mnie uspokoiła tym, że powiedziała, że ona na 100 procent będzie na oddziale w święta i między świętami, bo przecież w PL 1 maja to święto i połowa personelu pewnie na długim weekendzie. Obawiałam się tylko że trafię na lekarza nie do końca takiego jakbym chciała żeby odbierał poród.
 
reklama
no mozliwe ale jak nic nie wyjdzie to bete zrobię albo jutro w całodobowym ambulatorium albo w poniedziałek bo muszę być pewna żeby odstawić luteinę... ale jak już mój kupił test to co ma sie zmarnować bardziej rekreacyjnie go robię czułość 10 i jutro bedzie 11 dni po owulce wiec tak na dwoje babka wróżyła
do tego jeszcze szczerze to wcale nie czuje sie ciażowo i gdyby nie to że boje sie w ciemno odstawić lutkę to bym sobie w ogóle darowała jakiekolwiek testowanie
 
Ostatnia edycja:
Do góry