reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Ja bym juz chciala głaskać swój ... ehhhhhh !!!!!!!!!!
Mój jeszcze jedzie, bedzie koło 12 dopiero :( łeeeeeeeee. chyba prędzej padne twarzą na komputer nic doczeka sie GO :(((((( A tak sie stęskniłam za łobuzem no !!!!!!!!!!!
 
jezzzzzzzu prasowanie mnie zeżarło!
poza tym drinkuję sobie (mój ulubiony Sobieski mixed drink mandarynkowy, mniam!)
Klaudusia - w razie czego trzymam kciuki! :D
Mamuśka - jesteś jeszcze? ja z moim Matrixa oglądam :)
 
a ja mam misję :-D Szczupła jestem ale po długim karmieniu i odstawieniu od piersi po 1,9 roku nagle zmienił mi się metabolizm, tzn wrócił do stanu sprzed ciąży ;-) Mam 5 kg na plusie i brak czasu na ćwiczenia którym byłam bardzo oddana przed ciążą. 5 kg to mało i dużo jednocześnie, łatwo gubię wagę, muszę się tylko przestawić na jedzenie takie jak przed ciążą. Od dziś wracam też do ćwiczeń, mały brzuszek w pierwszej ciąży był efektem miłości do pilatesu.
 
Cześć dziewczynki!
Melduję się sobotnio ;)
Właśnie piję kawkę, zaraz umyję głowę i ruszamy w miasto - najpierw odebrać zestaw do pazurków akrylowych i na zakupy, a potem z Szymkiem idziemy na plenerowy koncercik na trochę ;)
wieczorkiem się pojawię jak pazurki zrobię! :D
Miłego dzionka
 
Hello dziewczynki,
Ja dzis sie wyspalam, bo maz ma wolne a Patryk o 7 juz pobudke zrobil, no ale niech szaleja razem, ja w weekendy i wtorki slodko spie;)
A co Wy z tym goleniem? Nie radzilyscie sobie w ciazy? Klaudusiu? Ja cala ciaze sama sie golilam, po calosci;) nie mialam z tym zadnego problemu. Nie wyobrazam sobie zeby jakas obca kobieta to robila;)
Klaudusiu powodzenia na wizycie, moze taka juz twoja uroda, ze nie tyjesz:)
 
reklama
witam ja wczoraj miałm gosci wiec musiałam was opuścić dziś czekam na męża i świąteczne sprzątanie muszę umyć okna napastować podłogi już mi sie nic chce
matko tyle naskrobałyście że szok 3 godzy lektury wiec nie nadrabiam przejrzałam z grubsza
widze ciążowe tematy
Klaudusia ty nas nie strasz i zniknj dopiero
jak pójdziesz rodzić powodzonka u lekarza trzymam kciuki
witam nowa mamę okropna ta twoja historia z wkładką trzymam kciuki aby staranka były krótkie i owocne
kasiurek no cóż testować mam w poniedziałek ale może uda mi się podjechać do całodobowego ambulatorium i tam zrobić betę dziś albo jutro... a ty nie załamuj sie to dopiero pierwszy cykl wiem co czujesz i jak ci cięzko też to przeżywałam ale niestety nie mam siły trzeba wyluzować

buziaki dla wszystkich
 
Do góry