reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Dobranoc Kasiurek!
Ja słucham w Esce ROCK mojego ukochanego prowadzącego - Bisia i jego programu Poduszkowiec :)
a mąż mnie wnerwia, przed chwilą mi przyniósł piwo pod nos, przez co mało w kibelku nie wylądowałam, a potem przyniósł chipsy i to samo :p:p:p ja tu mało nie pohaftuję a ten se jaja robi i cieszy się jak głupi :p ach faceci :p
 
ja cały czas szukam o tej hipreprolaktymi i wychodzi że co lekarz to opinia ale wiekszość jednak uważa że jeśli po obciążeniu prolaktyna tak wzrasta to to jest przyczyna bezowulacyjnych cylki zresztą ja mam wszystkie objawy tego ciulostwa pocieszające jest że u mnie czynnikiem wywołujący pewnie jest stres którego właśnie w ostatnich miesiącach mi nie brakowało pokrywa się to z początkiem moich problemów miesiączkowych i z początkiem starań wiec to by się zgadzało.....nic w tym momencie i tak mi nic nie pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość którą niestety nie grzeszę ..........

Kasiorek a o mnie to zapominałaś nie zostaniesz na pewno sama ;-)ja póki co najstarsza stażem z tu obecnych nie zaciązonych w staraniach już od listopada
rysica widzę ze objawy na całego idź jutro na betę bo skoro objawy takie wyraźne to zagnieżdżenie już miło miejsce
Aga mamuska miłej nocki

ja też spadam spać nie chce mis ie już dzisiaj myśleć............
 
Ostatnia edycja:
Nikolaa - ja trzymam kciuki, że ten Bromergan czy jakoś tak da radę! W końcu po to są takie leki, żeby działały! ;)

Dziewczyny, a jak Was piersi bolały w ciąży? Bo ja już nie pamiętam z pierwszej ciąży JAK bolały, ale teraz to tak jakby mnie kłuły w środku dokładnie i takie jakby coś je lekko rozsadzało - można to porównać do odczucia jak się mleko produkuje i zaczyna go być za dużo. A i jak się o nie otrę to też jest taki odruch cofnięcia się z takim "auć" :p
Chyba pójdę, będę mieć jasną sytuację :D A zagnieżdżenie to pewnie w sobotę było, bo mnie tak podbrzusze bolało i jajniki kłuły.
 
hej Kobietki:*
Rysicaja bez objawowa byłam tylko brak @ i przez cała ciaze nie bolaly cycuski chociaz sporo urosły pod koniec tylko pochniecie stóp i zgaga a na poczatku nic znakomicie sie czułam;)
Nikolaja Ci mówie Kochana ty jako staraczka długo nie zabawisz:*
 
Umowa zlecenie a ciąża .
od jakiegoś czasu zastanawiam się jak to jest z kobietą która pracuje na umowę zlecenie ( ma opłacaną składkę ZUS bez chorobowego ) i okazało się że jest w ciąży . jakie prawa ma taka kobieta , no i co z jej pracą . może ktoś ma wiedzę na ten temat ja tone w necie . :-)
 
Agnieszkak2 - dziękuję za życzenia :-)
Ja również wszystkim kobietkom życzę dużo miłości w ten dzień od swoich mężczyzn i od świata :) I dużo uśmiechu :-)

JA od rana spać nie mogę... O 7 Szymek do nas przyszedł, a ja jak usiadłam tak już się bałam położyć, bo tak mnie mdliło. Wypiłam łyk Coli ale chyba nie jest lepiej...
Głowę umyłam, zaraz wysuszę i idę na betę, mąż mówi, że mam zrobić, bo jestem za bardzo w gorącej wodzie kąpana :-D
 
reklama
Do góry