reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

dzien dobry słoneczka :*
Informuje iż żyję i mam sie baaaaaaaaaaaardzo dobrze, Boze aż boje sie zapeszać !!!!!!!!!!!!
Mdłości i wszystko inne minęły jak ręką odjął :szok: I modle sie zeby tak juz zostało !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chyba nie jestem w stanie byc teraz na bieżąco :( przepraszam !! Ale napewno sie jakos szybko wdrążę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A u Was co słychać ?????? Wszystko jest ok???
 
reklama
Mamuśka23 - baaardzo się cieszę, że już się dobrze czujesz :*:*:* oby tak dalej!!! :D

Dziewczyny, a ja mam coraz większe przeczucie :p Wczoraj wieczorem (znaczy po 22) mąż wrócił i kupił mi moje ulubione chipsy paprykowe, i nawet ich nie otworzyłam, bo mnie na samą myśl odrzuciło, a dziś mnie cyce bolą od rana, nie przy dotyku, ale tak jakbym się o nie walnęła, taki wewnętrzny ból...
a mąż mnie słucha i tylko się śmieje, :p
Trzymajcie kciuki, trzymajcie!
 
no ja mam już wyniki tarczyca w porządku wszystko idealnie a niestety prolaktyna bez obciązenia śliczna 7,43 po obciązeniu 165 czyli aż 22 razy większa a powinna być max 5 podobno... no cóż ten cykl też skazany na niepowodzenie płakać mi się chce o ja bym z obciążeniem zrobiła za pierwszym razem to już mogłabym być w ciąży a tak to i do lata pewnie się nie zmieszczę... w czwartek do gina pewnie da mi bromek bo tak mi mówiła .... przynajmniej wiem co i jak i o co biega hoć wcale mi to nastoju nie poprawiło niestety moje przyngbienie sięga juz zenitu....

Mamuśka super że już świetnie się czujesz oby już nudności nie wróciły....
 
hej ja dopiero wróciłam a kilometrów dzis nadrobiłam ze hej ...
Mamuska kochanie super ze Ci wszystko przeszło
Nikola buziaczki nie martw sie prolaktyna dobrze bedzie:*
Cukiereczekwracaj do zdrówka
Rysicazafasolkowana hehe:*
wiecie jakos dziwnie jest , szczerze bo do @ niecałe dwa tygodnie a ostatnio nawet wam pisałam ze dwa tygodnie przed juz mnie pobolewał brzuch a tu nic.....ale wiem wiem to jeszcze o niczym nie swiadczy

chociaż castgnus moze tak działa bo jest na rozładowanie stanu przedmiesiaczkowego moze ja teraz nie bede juz bóli miesiaczkowych miec:szok:
mam taka malusienka nadzieje ze moze ja poszerze grono ciezaróweczek bo przed pierwsza ciaza nic a nic nie bolało;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
cukiereczku zdrówka
Aga będę trzymać kciuki a co do mnie to cóż prawdopodobnie czekają mnie długie miesiące starać co mnie przyprawia o taką depresje ze normalnie żyć mi sie nie chce sorki że tak przynudzam i psuje wam nastój ale tak mi przykro ....
 
Do góry