reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Nikola nic nie przynudzasz :* a mnie sie wydaje ze bedzie tak ze ginek da Ci cos na zbicie prolaktyny i w nastepnym cyklu odrazy zaciązysz głowka do góry KOchana zobaczysz jeszcze powtórzysz moje słowa:*
 
reklama
Hej dziewczynki!

Nikolaa - nie bądź taką pesymistką, teraz już wiesz co jest nie tak i na pewno gin da Ci takie leki, żebyś szybko zaskoczyła! :tak: Trzeba być dobrej myśli! :tak:
Cukiereczek - zdrówka!!! że też akurat teraz Cię wzięło, no! :wściekła/y:

Ja miałam jutro iść na betę, ale się zastanawiam, czy jest sens, dziś pół dnia mnie mdłości męczyły, nic zjeść nie mogłam bo mnie od wszystkiego odrzucało, dopiero jak się położyłam bo mnie brzuch bolał i przespałam 2h po południu to mąż mi herbatę zrobił i jakoś poszło, ale chyba już nie mam co sprawdzać, tylko czekać ;-) Bo już chyba wiem jaki będzie wynik :-)
 
Rysica to super ciesze sie z toba:* troszke Ci Kochana zadroszcze ja tez tak chce
mnie dopadło że raczej juz chyba nici ze bede miała drugiego bobaska bo wszyscy wokół zachodza a ja nie :(
tak jakos teraz mam moze jutro przejdzie mi to

idz na bete przynajmniej czarno na białym:*
 
Ostatnia edycja:
Agnieszkak2 - kochana, zobaczysz, że w tym cyklu Ci się uda! Razem będziemy kibelek przytulać ;) Z Szymkiem ani razu nie zwymiotowałam, to teraz coś czuję kolej na zmianę akcji pewnie :p
 
Rysica wiec TY to chyba na 100% zaciążona jestes a Ty Aga pewnie też :) Ale jak cos to ja ciągle trzymam kciuki za Was słoneczka moje :*:*:*:*:*:* &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Rysica kazda ciąza inna, ja sie do tej pory o tym przekonałam i zeby mnie juz nic nie dopadło tylko zebym mogła cieszyc sie w pełni ciąża :)
 
reklama
Mamuska ale masz przeslicznego awatarka-fasoleczke :*:*:*:*:*
mój mały jeszcze oglada flistonów i mówi ze on chce taka dzidzie i chce mi pokazac no kurcze załamke mam totalna:(
 
Do góry