reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Agnieszka.kk No właśnie nie wiem czemu ;) bo na okres to za wcześnie zdecydowanie, poza tym mnie nigdy w czasie cyklu poza @ nie bolał ani nie pobolewał brzuch ;) ale do ciąży pasuje ;)
no chyba, że to efekt odstawienia tabsów. Ale że żeśmy zaszaleli zaraz po owulce, to mam prawo nieśmiało podejrzewać, że to fasolka. Wczoraj był 6 dpo i mnie cały dzień bolało w podbrzuszu i kłuły jajniki, dziś pobolewa podbrzusze ;) czyżby "coś" się do mnie "przytuało"? ;) być może ;) ale bym się śmiała! :D i cieszyła. Bo mieliśmy się zacząć starać za miesiąc, ale sobie ten miesiąc czekania darowaliśmy ;)

ja lubię wszelkiego typu programy gdzie śpiewają ;)
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka.kk No właśnie nie wiem czemu ;) bo na okres to za wcześnie zdecydowanie, poza tym mnie nigdy w czasie cyklu poza @ nie bolał ani nie pobolewał brzuch ;) ale do ciąży pasuje ;)
no chyba, że to efekt odstawienia tabsów. Ale że żeśmy zaszaleli zaraz po owulce, to mam prawo nieśmiało podejrzewać, że to fasolka. Wczoraj był 6 dpo i mnie cały dzień bolało w podbrzuszu i kłuły jajniki, dziś pobolewa podbrzusze ;) czyżby "coś" się do mnie "przytuało"? ;) być może ;) ale bym się śmiała! :D i cieszyła. Bo mieliśmy się zacząć starać za miesiąc, ale sobie ten miesiąc czekania darowaliśmy ;)

ja lubię wszelkiego typu programy gdzie śpiewają ;)

to twoj pierqwszy cykl po odstawce antykow ?? ;> haha jesli tak to bylo by cudownie jakby sie udalo ;]


a jak kwas foliowy jecie ? bo ja od paru dni ale jeszcze (dzis po raz ostanie) biore antyki i czekam na @
 
Kasiurek, a kiedy masz owulkę? Bo przez tydzień PO owulce (i oczywiście przed) jeszcze spokojnie można brać antybiotyk, bo nawet jeśli dojdzie do zapłodnienia, no dopiero po tygodniu dochodzi do zagnieżdżenia , a i wtedy nie od razu na fasolkę działa to co się dzieje w organizmie matki :p
Poproś o antybiotyki, które NIE SĄ o przedłużonym działaniu. Poza tym jest sporo antybiotyków, które można w ciąży przyjmować (chociażby zwykły augumentin) więc po prostu interniście powiedz, że podejrzewasz ciążę a dobierze Ci coś odpowiedniego :) naprawdę, tym się nie przejmuj.
 
Rysica być może to skutek odstawienia tabletek ale wydaje mi się że to może za wcześnie.
A staranka były?bo być może to fasolina:))
Były były, dokładnie w dniu owulki (godzina różnicy, bo owulkę zawsze czuję).
Pierwszy m-c od odtsawienia tabsó anty, podobno wtedy bardzo łatwo zaciążyć. Tym bardziej to podejrzewam

A tabsy kilka razy odstawiałam, i takich objawów nie miałam (bo ja się zawsze bardzo wsłuchiwałam w swój organizm)...
 
do owulki to jeszcze troche bo ja dzis biore ostaniego tabsa czekam na @ - bedzie piatek -niedziela (nigdy nie wiem keidy) i wtedy dopiero tak mysle ze bedzie ksiazkowo czyli w 14 dniu od miesiaczki ....... ja teraz sprobuje rpzez 3 dni powalczyc starymi metodami i jak cos to wtedy pojde po antybiotyk bo to bybylo jakies 7 dni do okresu lub mniej .....
 
No to jak na mój gust spokojnie możesz iść po antybiotyki - przynajmniej szybciej Ci przejdzie! Wygląda że dopiero za niecałe 3 tygodnie będziesz miała owuklę, więc do tego czasu to ani śladu przeziębienia nie będzie ani antybiotyków...
 
reklama
ja odstawiłam 8 lutego, 14 miałam @, a 28 miałam owulkę :) jak w zegarku :p 14 powinnam testować ale pewnie nie doczekam i się na betę wybiorę, bo sa wcześniej wyniki bo jeszcze przed terminem, i jest czarno na białym ;)
 
Do góry