reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i przyszłe mamy z PRUSZKOWA - REAKTYWACJA!!!

ja zapracowana,

myślę o przedszkolu prywatnym w Komorowie
smerfowa wioska
macie jakieś opinie na jego temat?

zapisałam małego do 2 państwowych w Pruszku
ale dużo 3-latków się nie dostało i cieżko
dać 2,5 latka. W jednym jest na 15 a w drugim na 27 miejscu
na liście rezerwowej

a niedługo nasza niania się wyprowadza

nianie poszalały i chcą tyle że dla mnie szok :szok:
ja swojej płacę 5zł za godzin
a teraz min 7 chcą albo więcej
praca od 9 do 16 a jedna mi wyskoczyła 1200zł :szok::szok::szok:
tyle że ja niedużo więcej zarabiam :zawstydzona/y::-(
 
reklama
Witam
Ja bardzo chętnie.Od niedawna mieszkam w Pruszkowie i chciałabym poznać mamy z maluchami.Mój już nie taki maluch,ma 4 lata.
Pozdrawiam
 
My ostatnio chorujemy,
Krystian dostał się do państwego przedszkola :-).
Cieszę się, bo pogorszyła nam się sytuacja i musieliśmy zrezygnować z prywatnego.

Teraz siedzimy na chorobowym a potem do września będziemy kombinować, trochę po rodzinie, trochę urlopami, jakoś dotrwamy,
 
Mój syn nie dostał się do państwowego(bardzo ubolewam)jest na liście rezerwowych.Chociaż wątpię żeby ktoś zrezygnował.Pozostaje nam prywatne ale poza Pruszkowem bo tutaj już nie ma miejsc.
 
cześć dziewczyny!
Super że się pojawiłyście, chciałam napisać jużwcześniej, ale coś mi się zacinało i nie otwierało się to okno w którym wpisuje się odpowiedź, super że w końcu ruszyło:)
Tak czytając to widzę, żę sprawa przedszkola jest masakryczna- nasz MAćko póki co nie chodzi - zresztą teraz to tylko do żłobka by się nadawał, i jeszcze jakiśczas chodził nie będzie bo siedzę z nim w domciu, ale ogólnie chciałabym aby ruszył między dzieci- zobaczymy co przyniosą najbliższe lata....ciekawe jak rozwiążą problemy z tymi dzieciaki- choć znająć życie to pewnie nasze włądze przejdą nad tym do porządku dziennego i każdy będzie musiał kombinować na własną rękę- szkoda słów, może trzeba się przekwalifikować i zostać nianią :)
pozdrawiam, i życzę chłodnego popołudnia, bo to słoneczko mnie wykańcza
 
Mój syn nie dostał się do państwowego(bardzo ubolewam)jest na liście rezerwowych.Chociaż wątpię żeby ktoś zrezygnował.Pozostaje nam prywatne ale poza Pruszkowem bo tutaj już nie ma miejsc.

ja go w tym roku do Komorowa zaprowadzałam, próbowałam go dać do przedszkola państwowego jak miał 2,5 roku, ale wszystkie dyrektorki mówiły mi to samo: nie mamy miejsc dla 2004 rocznika to dla 2005 nie mamy tym bardziej, na szczęście dostał się ze swoim rocznikiem :-), bo przyznam, że to ganianie z nim prawie 3 km do przedszkola - nie jeżdżę samochodem- dawało mi się w kość :-(.
 
czytałam na słupie, żę w Komorowie w przedszkolu ma być jakiś festyn rodzinny w weekend, nawet myślałam czy nie podjechać tam z młodym,

a 3 km to faktycznie niezły kawałek drogi, pół biedy jak pogoda ładna
 
reklama
witam,
a gdzie dokladnie bedzie ta impreza w komorowie? chetnie tez bym sie wybrala:-)
mam pytanie z innego zakresu dziewczyny...czy korzystalyscie kiedys z urzadznia babykick do liczenia ruchow plodowych? wlasnie maz mi zamowil i chcialam sie dowiedziec jakie sa wasze doswiadczenia,
bo bylam na stronie babykick.pl troche poczytalam i nie do konca rozumiem
dziekuje
Natalka
 
Do góry