reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Wiem, że pustki.....codziennie zaglądam z nadzieją

Fajnie macie z tą klasą z pływaniem i w ogóle z dostępem do basenu. My najbliższy mamy ponad 20km od domu i trochę ciężko jeździć często. Tata czasem Młodego zabiera i za każdym razem kiedy jest wyjazd z przedszkola to go zapisuje ale on mógłby 7dni w tygodniu:cool2:

Mi też się nie chce do pracy jak cholera!!!!!!!
 
reklama
hej, babolki :)

u mnie jedna choroba goni druga, raz jeden, raz drugi, raz trzeci, a potem ja. oby juz przeszlo, bo mam dosc.

atol, fajnie, ja tez juz wybralam szkole dla mlodego, dzieki Bogu, i okazalo sie, ze najlepsza (wg opinii innych, ofkors) jest szkola tuz obok nas ;) takze tez bede miala kilka minut piechota. super, ciesze sie, ze mylilam sie co do tej szkoly! spedzalo mi to dlugo sen z powiek, a teraz polecila mi ja tez wychowawczyni Filipa - ona swojego synka wozi do tej szkoly, choc nie jej rejon jest, i bardzo jest zadowolona. na jej zdaniu polegam akurat bardzo, bo babka naprawde madra i dobry pedagog. takze uff :) i sama szkola mala - klasy nie wiecej niz 20 dzieci i chociaz niezbyt nowa, to odnawiaja, a poza tym maja nowiutka, wielka sale gimnastyczna/hale sportowa (jak zwac to, ale duze) :) i to tylko SP, nie ma gimnazjum etc.

co do plywania - to zapisalam mlodych na basen i byli teraz 1 raz w sobote :) ale zachwyceni!!! i ja tez! naprawde super :))) nie odstawali w ogole od grupy, a troche sie balam, bo wszyscy zaczynali we wrzesniu - ja zamulilam, poza tym egipt, slub i tak mi zeszlo. teraz szukam jeszcze dla nich jednych zajec, rok temu chodzili na socatots, ale teraz troche mi sie nie chce ich tam wozic, bo pojedynczo musieliby chodzic, tzn do roznych grup wiekowych, a ja co mam robic, czekac z pozostala dwojka pod drzwiami.. jakos nie..
 
U nas też już szkoła wybrana. Moja podstawówka ;-) 200m od domu. Poziom zawsze najwyższy u mnie na wiosce i też jest tylko SP nie ma gimnazjum. Zapisy w grudniu.

Pati wrzucisz foto??

Co to socatots??

Dzisiaj podpisaliśmy umowę wstępną na nowe mieszkanie wreszcie NASZE mieszkanie. Tak się cieszę. Oby dalej wszystko poszło OK :sorry:
 
Odpukac moje zdrowe poki co, moze tym basenem sie zahartowaly:))) Z zajec dodatkowych oprocz basenu(u Heleny bo Hania w ramach lekcji ma basen) chodza na teatralne, plastyczne i uwaga.... szachy he he. Chcialy sie nauczyc grac, a ze u nas w domu kultury sa takie zajecia to chodza:) Sara duzo zmian u ciebie:) nic tylko gratuluje i gratuluje:)) teraz trzymam kciuki za nowe mieszkanie Pa ide spac
 
A ja sie mega ciesze ze dzis piatek! Oprocz tego ze jutro weekend to dzis ide z kolezanka do kina na "Przed switem" he he, fanka sagi zmierzch sie odezwala;)
 
moje też na basen chodzą od wrzesnia, Maja już fajnie na plecach pływa za to Michał ciągle oszukuje i chyba się nie nauczy w najblizszym czasie. Zapisałam się razem z nimi bo też nie umiałam, ale już mi wychodzi ;)
U nas ciągłe choroby, ostatnio się okazało, że młody ma astmę oskrzelową i co chwilę jakieś jelitówki itp:(

saraa fajnie, że Ci się tak uklada:tak:
 
reklama
hej, też czytam Was codziennie
fajnie byłoby, gdyby więcej z nas pisało - ożywimy wątek :)

Sara - GRATULACJE!!!

Ja byłam na "Zmierzchu" o 0:01 z moją Asią:-)
a teraz oczy "na zapałki", hehe

Natalka też chodzi na basen, tańce i plastykę.
W sumie nie choruje, uffff:-D

miłego weekendu:laugh2:
 
Do góry