reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Evinka, dawaj :-) ale watek martwieje nam momentami ;-)

dziewuszki, pokaze fasoline, zdjecia baczkow moich murzynskich po wakacjach i w ogole nawet siebie ;-) ale dopiero po obronie; rzygam na razie praca, idzie mi masakrycznie, chyba nie umiem pisac krotko i na temat; mam 18 stron (mialo byc 30), a jestem dopiero w 2 rozdziale (z 4) masakra... bedzie z 50... a mam czas do czwartku wieczorem, w pt wydruk i skladam w dziekanacie, poprawki zrobie juz pozniej. takze uzbrojcie sie w cierpliwosc ;-)

ps mam juz brzuszek :-D
 
Hej !

aenye - Dzieki ;)
życze powodzenia w pisaniu pracy i 3mam kciuki !
Chcialam dozucić zdjęcie mlodego do galerii grudniowych ale nie wiem jak to zrobić do kogo mam wysłac ?
 
cześć Evinka.

Co do zdjęć - wchodzisz TUTAJ, , piszesz ,,odpowiedź" - tak jak na tym wątku - i wklejasz zdjęcie. Są różne sposoby dodawania zdjęć, wszystko o ,,zawieszaniu" zdjęcia w wątku który podała kate. Albo możesz na początek wkleić zdjęcia tu na tym wątku, myślę że nikt nie będize miał nic przeciwko, a chętnie zobaczymy Twojego szkraba.


aenye
- no i?????

kate, nonek - mój tata wtajemniczony, pyta tu i ówdzie o cabana, może się uda znaleźć takiego prawie-bez-hormonów:) A Ala już odlicza dni:) Buzia!

nieistotna - a cóz takiego skatowałas? Ja ostatnio obejrzałam ,,Lektora" - polecam - ekstraklasa oraz ,,Incepcję" - nie dałam rady, jak dla mnie kolejny amerykański shit, marna podróba Matrixa....
 
hej :-)

no obronilam sie, 4,5 :-) ciesze sie! a jaka ulga!

poza tym skonczylismy remont pokoju chlopakow, wyszlo SuPER, pokaze zdjecia w czwartek, kiedy bede juz miala dywan, polki i w ogole wsio. ciesze sie bardziej niz z dyplomu chyba ;-)

squo, gratki!

a propos ksiazek, moja kolezanka z roku wydala niedawno ksiazke, miala promocje w empiku .. 21 lat ;-) i wlasnie sie naklad skonczyl, po moze 2 miesiacach? normalnie rewelacja :-) moze sie kopne w tylek, hehe ;-)

Gabriel i Fantazja - Sylwia Waszewska - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl

Dita, a ja zakochana w incepcji, tym szicie ;-) dla mnie jedna z niewielu wartych obejrzenia produkcji w kinach uostatnio :-)
 
reklama
Do góry