reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Hehehehe:-D:-D:-D

pogoda do doopy:baffled:
jesień, fak, jesień:dry:

też bym sobie powakacjowała w jakimś ciepłym kraju, ach:tak:
ino pracować trzeba, no time:-(

u nas wsie zdrowe, jakoś leci
buziaki:-)
 
reklama
Ale jaja, Orbis padł.....:szok::szok::szok:
...w sumie było to do przewidzenia - zły system zarządzania, pchanie ogromnych pieniędzy w coś co się nie zwraca i sprzedaż spółki Francuzowi - jeszcze za moich czasów mówiono że jest to celowe działanie niszczenia Orbisu. Spisek konkurecji itp...

heh... jak fajnie że moge miec to w du pie:tak:
 
Dita odrazu o Tobie pomyslalm jak uslyszalam w radiu O ORBISIE :-):-D;-)
my wlasnie poszukujemy jakis wakacji zeby sie troszke wygrzac przed zima.
najpewniej egipt bo tam jest pewna pogoda!!!

Patrycja a wy gdzie wyruszyliscie????

u nas ok!
malej wychodza gorne dwojki i mi goraczkuje, do tego masa kupek! mam nadzieje ze to od zebow anie rozkrecajaca sie choroba bo z wakacji beda nici!!!

pozdrawiam dziewczynki

acha od poniedzialku jestem prawdziwa ciacia , mojemu bratu urodzil sie syn!!!!
 
hej laski :-)

Ditus, ja tez zaraz o Tobie myslalam, slyszac o orbisie. normalnie mi sie to w glowie nie miesci, taka wielka firma. dobrze, ze ty juz masz to z glowy!

kicia, bylismy w Turcji, bylo rewelacyjnie, idealna pogoda, czulam sie jakby nigdy nic - zadnych, doslownie zadnych mdlosci, slabniec - ledwo wrocilam i mam to z powrotem :-D chyba musze sie przeprowadzic.
no i gratuluje bratanka!

ogolnie wylenilam sie za wszystkie czasy, jak nigdy, opalona jestem i piknie naladowalam akumulatory na cala zime! i do tego dzidzia zniosla dzielnie wojaze mamusi, wczoraj ja podgladalam, machala wszystkim, czym sie da i nie chciala dac sie zbadac. ufff. ma juz 6,5cm :-) i sliczny profil, i paluszki... ach :-)
 
Aenye - fajnie że wyjazd udany. :-) Co do fasoli to ja się ciągle nie mogę przyzwyczaić do tego, że jesteś w ciąży :D Może wklej jakieś foto swojego brzuchowego potomka :)
 
kicia - gratulacje!:) ps - W weekend byłam w Twoich stronach :)
aenye - super urlopik, noooo - to po takim wypoczynku werwa do pracy murowana:)
Super z fasolinką - masz zdjęcia?

My byliśmy w ten weekend u kate - musiałam naładować akumulatory w górach (Istebna cuś nie wychodzi, ups...:confused2:) - byliśmy wszyscy w Górach Stołowych na Szczelińcu Wielkim - było bosko - Widoki zapierające dech, pogoda super a Natki dzielnie same wdrapały się bez problemy na sam szczyt - było cudnie i tego mi właśnie brakowało.
Kasia, Pawełek - dziękujemy:tak::tak::-)
 
reklama
To i ja się zamelduję, że żyję...
Choroby nas dopadły, krew mnie zalewa. Filip od dwóch tygodni chodzi do przedszkola (prywatne :crazy: 500zl :wściekła/y:do 3państowych się nie dostał) gdyby nie te chorobska byłoby świetnie, i wolnego mi w pracy nie chcą dać.. uch

Dita Kate zazdroszczę spotkania ;-)
Kici gratki dla brata, moja najlepsza kolezanka właśnie też urodziła, ło matko 4200gr, bez nacinania, godzinke, 3 parte i plum :szok: dziś byłam oglądać małego krasnala:-) słodziak

A tak w ogole to jesień już, i zimno mi wciąż, ja powinnam się na stałe do ciepłych krajów przenieść.
Lece katować kolejne filmy.
Ściskam przyciskam, podczytuję na bieżąco
 
Do góry