reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Kicia gratulacje dzialeczki i dla Plumka Wampirka:-D
Ditka gratulacje zembowe:-)

Bruncio sie dorabia 8smego zebola i strasznie cierpi :-( chodzi z obolala minka i tylko myymymymy bobobobo
smaruje mascia ale pisze ze do 6 razy na dzien... a ja co prawda dale malo ale czesciej duuuzo...
nie wiem jakmu inaczej pomoc:sorry:
 
reklama
Gratulacje sukcesów!!!:-D
i wspólczucia dla biedaczków chorowitków:cool:

U nas po staremu;-)
spadam zaraz z kuzynostwem na basenik do Strzegomia:tak:
Kicia, Nonek - superfajoski ten basen!!! z brodzikiem dla maluszków
jesu:wściekła/y: nie potrafię żyć bez samochodu;-)
muszę sobie jakiś kupić:rofl2:
Do popisania wieczorkiem...
 
Ja tez bym poszła na basenik z maluchem ale u nas wszystkie latem zamknięte no oprócz jednego ale tam w gratisie dają gronkowca :-D
U nas noc po tytułem "budzę się co 2 godziny bo na brzuchu spać nie umiem" więc wstawałam i kładłam Filipka na plecki bo oczywiście taki zaspany że zapomniał że umie sam się przewrócić ale pamiętaj że usiąść potrafi :-D ale on się wyspał a ja nie :no:
 
Hej!
Nocka spokojna, ale jedna rzecz mnie martwi.Zaczęłam na noc Piotrusiowi dawać paracetamol i zauważyłam,że on strasznie obniża temperaturę ciała właściwą;mały był w nocy lodowaty:szok:!Chyba już nie dam tych czopków.

Dzisiaj z mężem(bez dzieci ) jedziemy w góry na 2 dni.Bardzo się cieszę, trochę odpoczniemy.

Nie wiecie jak długo trzeba dawać wit.D

KASIU_Z
Mały ma zaczerwienione jajuszka.Ostatnim razem było to początkiem zapalenia cewki moczowej.Aż się boję!!! Ty wiesz, co czuję:-(
 
reklama
Oczekująca gratuluję ząbka:-)
i miłego wypoczynku;-)
Kate bawcie się dobrze:tak:

U nas nocka ładnie przespana o 3 młody się obudził tylko na mleczko a potem o 7 pobudka-co dzień to lepiej śpi;-)(tfu tfu żeby nie zapeszyć):-)
 
Do góry