reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

dziekujemy Ciociom za zyczonka:-):-):-):-)

me dziecie jak zawsze pobudka o 6 :-(kurka
moj geniusz czt maz wyniosl go do kojca do salonu bo mu przeszkaszal wiec musialam wstac
nie wiem co to za pomysl zeby dziecko bawilo sie samo na dole a on sobie smacznie spi na gorze:crazy::crazy:

BRUNO POWIEDZIAL MAMA
do mnie
przyszedl w chodziku do mnie i powiedzial MAMa
wczesniej bylam mumumum:-):-):-):-)
 
reklama
Spóźnione Sto Lat dla Bruna :tak:
Miłka gratulacje :-)
Dita :szok: straszne te burze, ale ja i tak zawsze siedzę na tarasie i podziwiam pioruny :baffled:
A u nas weekendzik spokojny nic się nie działo, no może poza tym że mały wczoraj prawie nie spał w nocy :-(a w dzień był straszny :eek: chyba pierwszy raz boli go rosnący ząb :szok:
 
Kasu gratuluje Mamo:-D
kate napisz jak noc mineła

ja znowu nie wyspana
szit:wściekła/y:

miełam jechac do domu ale dopóki T. się jakoś nie wyplącze to lipa:-(
 
Witam:-D

Nat spała u siebie ciągiem do 5 rano, potem Asia ja przyniosła i tak spała z nami do 7:30;-)
a teraz spadam do Bielawy na all day...
bye
 
kurcze nie amm czasu czytac ani pisac, nadrobie pozniej mam nadzieje

aenye nie wiem czy ci to jescze potrzebne ale moze na przyszlosc z tym nurofenem i innymi ibuprofenami to jest tak

maksymakna dawka dobowa to 20mg na kg masy ciala ( w roznych ulotkach jest roznie, ale wzielam dawke z lekow wspolczesnej terapii, chyba najbardziej wiarygodne zrodlo)) i tego sie trzeba trzymac, tzn jesli dziecko wazy mniej wiecej 10kg to masz 200mg czyli mozesz podac tak jak na ulotkach jest 4 razy po 2,5ml(4razy po 50mg) i finito, czy jest to rowno co 6 godzin, czy nie juz nie ma tekiego znaczenia

jesli nie dziala, albo zakrotko to zmienic wlasnie na paracetamol w syropie albo w czopkach, albo robic zimne oklady

generalnie jak ma temp 37-37,5 to jakby nie mial:-p
 
Ale się dzisiaj wyspałam;o 20 zasnął i dopiero 0 3 obudził się na mleczko, potem spał do 8.Super!!!:-D

Wczoraj z mężem obchodziliśmy 7. rocznicę ślubu.Z tej okazji byliśmy w kawiarni i na zakupach (kupiłam sobie 3 bluzki).

KATE, KASU
GRATULACJE!!!

RONI
Ząbkuje 100%!!!;-)
 
czesc dziewczynki!!

Was nadrobic jest bardzo ciezko :tak:
Ja po super weekendzie wracam do normalnosci, w sobote rano pojechalismy z rodzicami J do jego siostry i spedzilismy tam super dzien, a na koniec wpadlismy na pomyl zeby skoczyc nad morze no i tak zrobilismy, bylo super, wrocilismy wczoraj w nocy, generalnie widze jak na takich wyjazdach odzywa nasz zwiazek
 
Witam, w sloneczny dzionek.
U nas poprawilo sie ze spaniem tzn Marika tylko dwa razy odudzila sie w nocy. Kurcze juz myslalam ze to zeby beda szly a ty nic.

Oczekujaca najlepszego z okazji rocznicy.

Agaton milutko. My tez z mezem lubimy pojezdzic i pozwiedzac troche. I rzeczywiscie to pomaga. Teraz by nam sie przydalo wyjechac i odpoczac od rodzinki.
 
reklama
tak, tak Maja pomaga szczegolnie ze moglismy zostawic mala u J siostry i bylismy sami, zajechalismy o 12 w nocy, pospacerowalismy sobie nad morzem, na drugi dzien zjedlismy sniadanko na plazy, polazilismy zjedlismy pyszna rybke i na koniec zaliczylismy kimanko na plazy...naprawde super i nawet na jeden dzien sie oplaca :tak:
 
Do góry