reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
odn. tego artykulu - tragedia, naprawde... ale nie widze w tym zadnej winy matki... dziecko bez zoladka i tak by nie przezylo... jejku, jak ja trzymam kciuki za to malenstwo...
straszne, ze po tak powierzchownych badaniach jak usg zdecydowano o przerwaniu ciazy..
ja spokojnie nie moge myslec o takich rzeczach :-(

nonek - ja ci powiem szczerze, ze gdybym miala jeszcze raz decydowac o wyborze laktatora, to na pewno kupilabym lepszy, ale drozszy - medeli minielectric. posepilam (nie wiedzialam, ile bede karmic i czy sie przyda) i kupilam elektryczny tufi gaja (polowe tanszy, 125zl), i w sumie nie jest zle, ale wyrob dziadowski na maksa, regulacja sily ssania - smiech, na najnizszym i najwyzszym ciagnie niemal tak samo. no ale spelnia swoja funkcje. aha, po niespelna miesiacu uzytkowania rozwalil mi sie zasilacz, musialam kleic, bo wypadly druty ze srodka kabla (zlamal sie). i na baterie nie dziala od poczatku.
facet ze sklepu (nie winie ich) kazal odeslac to zloza reklamacje u producenta, ale jak ja sie obejde jakies 3 tyg min. bez laktatora? mam kupic drugi czy jak? no i sie bujam z takim. no ale sciaga na szczescie.
15 minut i mam butelke. i nic nie cieknie.
a z recznych - chyba tez kupilabym drozszy, medeli, ale nigdy recznych nie uzywalam, to nie mam porownania. ale po doswiadczeniach z polskim szajsem, wolalabym troche dolozyc i miec swiety spokoj.
 
aenye ja też mam laktator tufi, w zyciu nie używałam większego dziadostwa!!! Ten sam problem - kabelki w zasilaczu, MASAKRA
!!! Acha!!! WSZYSTKIEGO NAJ NAJ Z OKAZJI DNIA KOBIET, od kobiety dla kobietek z forum :-))
 
ja mam pozyczony reczny z aventa, ale wyrobil sie taki zaworek w srodku i ciagle wciaga go do srodka. Juz nie mam sily.
 
Raany nonek masz jeszcze siły by ściągać pokarm ręcznym???Ja na początku miałam ręczny Canpol, chyba tylko ze dwa razy go użyłam...
 
No na medele to mnie nie stac niestety. Na razie jade recznie, szlag mnie zaraz trafi. Wezme chyba dzis mala i pojade do sklepu na razie poogladac laktatory, zobacze ceny, przelicze i moze uzbieram. Ech...
 
reklama
czesc laseczki!
najlepszego z okazji naszego swieta :-) :-) :-) !

Nieistotna zdradz mi swoja tajemnice jak ty to robisz ze maly na cycu przesypia ci tyle godzin???????? od 20 do 6 rano SZOK :szok:

Kate a co Nati nie spi w nocy? fajnie ze juz mozesz jej podawac kleik-jak jej smakuje?

Pingwinek nie przejmuj sie narazie przybieraniem malej! ona sie teraz wiecej rusza wiec szybciej spala. sprobuj ja czesciej przystawiac i idz moze za tydzien zobaczyc jak przybiera!

Nonek ja mam laktator elektryczny z babyono nie mam porownania bo uzywalam tylko ten ale wydaje mi sie ze slabo ssie!
slyszalam ze medela sa najlepsze - szkoda ze po czasie!!
ale zastanawiam sie czy tez go nie zmienic, tylko chcialabym najpierw sprobowac bo jak okaze sie taki sam to sie wku...

Sugar twoj maly to naprawde zlote dziecko czy on wogole czasem placze???????
 
Do góry