reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Dziewczyny bardzo martwi nas jedna rzecz nasz synek ciagle ma zacisniete piastki! zadko otwiera a w tym wieku juz powinien miec czesciej otwarte niz zamkniete! :-(

czy ktoras ma moze tez taki problem? co z tym mozna robic??
 
reklama
Nie przejmuj sie, moje Majeranka tez jeszcze ma bardzo czesto zacisniete piastki. No, juz zaczyna chwytac itp, ale jeszcze nie ma tak otwartej raczki. Nie patrz na oceny wieku, bo kazde dziecko rozwija sie indywidualnie.
 
Kicia - nie martw się... tak jak pisze nonek - każde dziecko jest inne... może spróbuj go gaskać po dłoniach i wnętrzu ręki... może sam będzie otwierał:tak:
Dziś Nat spała jednym ciągiem od 22 do 5 rano... niech żyje kaszka/kleik malinkowy!!!
Generalni to Mała spała całą noc, ale budziła się nawet co 2 h na karmienie i ja się nie mogłam wyspać, a dziś... miodzio!!!
 
nonek tak myslisz?? ja sie tym nie sugeruje, wiem ze dzieci rozwijaja sie w roznym tempie. tylko moj maly ma troche tych niedociagniec na tle neurologiczym:
- zacisniete pistki
- wygina sie do tylu (w luk)
- przekreca sie w jedna strone
- slabe zasysanie

moze jak pojde z nim na basen to bedzie poprawa :confused: woda rozluznia!!

Kate jak tyto robisz mi to zajmuje kolo 40min i ledwo 100 sciagne!! masz jakis sposob??

acha Nonek Kate we wroclwiu w cerfurze w reporterze jest mega wyprzedaz!! likwiduja sklep i sa np kurtki po 19zl (ja sobie kupilam 3 :-) ).

warto zagladnac!
 
moj tez ma czesto zacisniete, ale ostatnio zaciska tylko na czyms i jak jest wsciekly. ale martwi mnie co innego - jak sie denerwuje, choc troche, to zaraz zaciska raczki i przyciska je mocno do glowy, powyzej uszu. prawie zawsze chwyta potem uszka i ciagnie. no szit. balam sie, czy to nie zapalenie jakies (od jakis 3 dni tak ma), ale przyklada je tylko, jak jest zdenerwowany, gdy placze.. a jak sobie odstajace zrobi???

kate - oo, po raz pierwszy slysze dobra opinie o canpolu (na bb jest watek o laktatorach). fajnie, ze nie jest tak zle, bo jak sie moje szajstwo rozwali, to moze o tym pomysle. przynajmniej jest tani.

orzeszek - hyhy czyli nie ma co reklamowac dziadostwa... no ja generalnie o tyle jestem zadowolona, ze sciaga. i nie musze sie meczyc. ale jak pier#$olnie zasilacz, to sie zalamie chyba ;-(

do nastepnego dziecka NA PEWNO kupie medele electric!!!

tez ZYCZE NAM WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ!!!!!!!!!!! przespanych nocy i grzecznych... facetow ;-)
 
No to wybieram sie dzis do carrefoura. I Kicia bylas we Wrocku i nie dalas znaku zycia? Ja mieszkam niedaleko Bielan Wroclawskich, wiec nie ma do mnie daleko! Nastepnym razem daj znac!
 
Uczyliśmy się z mężem ze dwa tygodnie... bo mi ręka odpadała...
ale teraz już umiem... na początku dość szybko i energicznie uciskam tą "gruszkę"... czasami muszę na chwilkę odessać pierś /czyli ją wyjąć z nakładki/ i jak już widzę, że zaczyna lecieć, to robię to dość powoli... czekam po prostu aż ta zasiśnięta "gruszka" w swoim tempie powróci do normalnego stanu i w takim tempie zaciskam... już mnie ręka nie boli:tak:
i wówczas samo leci... i naprawdę w 4 minuty mam flaszkę :tak: :tak: :tak:

co do wczoraj - ściągnęłam 120 ml i dodałam 1,5 łyżeczki tej kaszki... wymieszałam i po kąpieli ok. 21:30 podałam flaszkę... Nat ją obróciła i o 22 już spała u siebie w łóżeczku... i obudziła się o 5 na jedzonko... zjadła i spała do 8.... hurra!!!
 
reklama
Ja kilka dni temu tez wpadlam na pomysl z kleikiem na noc.Ale jeszcze nie kupilam. Chyba dzis to zrobie.
 
Do góry