reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
My mialysmy dzisiaj pierwsze szczepienie. Dwa klucia.
Mala przez 5 tyg przytyla .....tylko 600gram, co mnie niepokoi, bo wlasnie tego sie obawialam przez to jej jedzenie w 5-10 minut. Lekarz powiedzial ze nie jest zle, mala byla malutka jak sie urodzila-najnizsza waga 2950 i powoli tyje, a moze bedzie po prostu jak mamusia szczupla i wysoka, bo rosnie ladnie. ale ja sie martwie. Mala nie chce butli po cycku czyli sie najada. Nie wiem co o tym wszystkim myslec, moze w ciagu dnia przejsc na butelke?
Fanti sto lat dla Twojego jubilata!!
Nonek musisz zadbac o siebie, ale moze to przesilenie wiosenne faktycznie.
 
Poprostu brak słów by to skomentować..:no:
Rozumu u tej kobiety za grosz.. jak ona mogła przez 5 miesięcy nosić pod sercem dziecko i zadecydować o jego śmierci??:confused: To się poprostu w głowie nie mieści.. A Ci lekarze.. cóż.. znów się okazało, że dla nich nie istnieje człowiek tylko przypadek..:no::-(
 
lekarze debile (co się często zdarza:baffled:)ale najbardziej nie rozumiem tej matki. pamiętam jak w 5tym miesiącu czekałam na wyniki badań prenatalnych i byłam już przekonana, że nawet jak wykryją jakąś poważną chorobę to i tak już nie usunę.przecież w 22tyg czujesz juz ruchy dziecka!:angry:
 
to naprawde straszne ale raczej nie winie matki...
znajoma miała wywoływany poród w 25 tygodniu ciąży ze względu na szerega wad genetycznych dziecka, niestety taki pech, że geny jej i męża po połączeniu mutują, dziecko nie miało szans na przeżycie ale lekarze sprawdzali wszystko kilka razy nawet materiał był wysyłany do laboratorium genetycznego w Łodzi aby się upewnić...

a tu najwyraźniej nie chciało się nikomu porządnie sprawdzić dlatego taka tragednia...
 
reklama
Czesc babeczki w naszym dniu.
Kurna znow mam problem, zepsul mi sie laktator. Chyba mnie juz szlag trafi. Teraz musze sciagac recznie. Jak patrzylam na ceny nowych to mi sie slabo zrobilo. No coz, chyba nie kupie kojca w tym miesiacu. Powiedzcie jaki lakator polecacie? Bo juz jestem oglupiala cala.
 
Do góry