reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

kasia_z i sa_raa koniecznie dajcie znać nam ciotkom kiedy przywitacie swoje malenstwa:-) czekamy na wieści.

Ja mam coraz częstrze te skurcze dziewczyny poważnie, może naprawdę niedługo się zacznie! :oo2:

38,5 t.c.
 
reklama
WIeści od MJ
Leży sobie biedna w szpitalu bo jej ciśnienie skoczyło i ją zatrzymali:-(Boli ją głowa i ma opuchnięte nogi...Miała usg maleństwo waży 2900gr i termin ma na 1 stycznia..


Jak się jeszcze czegoś dowiem to będę pisała
 
Mam liczyć wszystkie skurcze? te mniej bolesne też? Może żeczywiście powinnam..:confused: odezwe się jeszcze w razie czego.


38,5 t.c.
 
Biedna MJ, trzymam kciuki żeby wszystko dobrze było :happy:

Kinga, mi się wydaje, że to muszą być bolesne skurcze - na KTG muszą być tak na 90-100%, te bezbolesne są tak na 30-50% (u mnie) i nijak mają się do porodu...

Także chyba jeszcze jeszcze...
 
taki pozadny skurcz powinien trwac kolo minuty i powtarzac sie conajmniej co 10 min, pozniej coraz czesciej.
takie slabe, nieregularne to niestety dopiero przepowiadajace.
trzeba sie obserwowac bo nigdy nie wiadomo kiedy sie zmienia w te prawdziwe-porodowe!

ja ostatnio na ktg mialam kilka takich 80-100%, nie bolaly specjalnie.
zobaczymy co wyjdzie mi dzisiaj!
 
reklama
jezu same cuda narodzin :)
czekam niecierpliwie na wasze porody :) chce juz poogladac wasze dzieci :)

dzis bylam na sciagnieciu szwu, poszlo lekko
ja czuje sie znacznie lepiej
maly mnie martwi bo zolty jest jak cholera, poję go glukoza mam nadzieje ze pomoze
dzis w nocy spal mi 5godzin :)
 
Do góry