reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
oczekujaca tez trzymam kciuki mocno, mocne

ja tak jak czarna mam jakiegod dola, tak mnie wszystko wkurza ze hej, juz nawet nie moge sie opanowac i biednej Hani sie dostaje:no: , ale swoja droga przezywa chyba przyspieszony bunt dwulatka

nie wiem jak to bedzie z dwojka przy tak malej roznicy wieku, masakra
spadam bo oczywiscie pisac sie nie da
pa
 
OCZEKUJACA JEST MAMĄ!!!!

O 1 odeszły jej wody a o 4 maluszek był już świecie.
Chłop jak dąb! 3670gr 54cm
Mama jest zmęczona ale bardzooo szczęsliwa
 
Kate Less pyta która mama moze odebrać mms'a z zdjeciami malutkiej
bo chetnie je wyśle by podzielic sie nimi z resztą :)
 
W razie czego to też niech wali do mnie, powinnam odebrać i mam możliwosć wklejenia w kompa - to wkleję:)))

Gratulacje dla Oczekującej!!!!
 
Ja jestem spakowana i facet w domu więc mogę się wepchnąć do kolejki jeśli chcecie, ale wątpię czy mi się uda. Pewnie nie urodzę przed Wigilią..

Całuje Was, jak tylko będzie któras z Was mieć zdjątko Maluszki Kate to wklejajcie.
 
reklama
jejku, jejku!!!

same wspaniale wiesci... i jaki fart Oczekujacej - miala na rano jechac na cc, a wszystko sie samo rozwinelo ladnie :-) nawet jesli przez cc, to zadzialala natura, super! a wody odeszly jej 20 minut po ostatnim mailu!!! SZOK :-D

Roniaczku, dawaj :-) ale najwazniejsze, ze synus jest zdrowiutki :-)

u mnie za to czas sie zatrzymal, nie wiem nawet, ile mam czasu jeszcze ;-) chyba 12 dni?
boli mnie wszystko, ale raczej "mechanicznie", skurczy zadnych nie mam. za to napieprza mnie strasznie kregoslup,a raczej kosc ogonowa i pachwiny, nogi wleke za soba ;-) no i opuchniete kostki, wygladam okropnie...!!! i na buzi ponoc sie zmienilam juz... ;-)
a czop nadal na miejscu i brzuch wysoko...
ja chyba po swietach urodze jednak ;-) no bo nic wczesniejszego rozwiazania nie zapowiada..

dzisiaj mamy z mezusiem dzien wolny od pracy ;-) i tak juz moze do niedzieli nawet bedzie, wiec bede mogla nadrobic wszystko na bb... sie stesknilam przez te ostatnie kilka dni ;-)
i pojedziemy sobie na wycieczke do anestezjologa ;-) bo przeczytalam straszny opis porodu na listopadowkach i na pewno nie chce tego ryzykowac. brrrrr!
 
Do góry