reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Ja karmiłam piersią i jak miałam wizyte u gina to zrobił mi usg macicy i jajników i mówił, że jajniki ładnie podjeły prace i mogłabym się zdziwić jakbym myślała, że karmienie cycem to metoda zapobiegania ciąży :-p

a przy tabletach dla karmiących wiem, że trzeba pamiętac bardzo o godzinach bo jest w nich minimalna ilość hormonów :tak:

więc teścik moja droga ;-)
 
Nonek sto lat i jeszcze jeden dzień dłużej !!!:-)

Roni co do eurespalu to taki efekt może być ale pamietaj, że tego syropu dziecku nie wolno podawać dłużej niż 8 dni. Ja za późno się o tym dowiedziałam i myślałam że mały odsypia chorobę a okazało się, że to reakcja na zbyt długie podawanie leku.
 
no i dlatego ja dalej mam sraczkę na punkcie ciąży - dlatego kupiłam dodatkowe testy na allegro;-)

Mnie najbardziej przerasta opinia co do punktualności zażywania tabletek -
Pingwinek ma nakazane co do godziny, mi gindozwolił 3 godziny poślizgu natomiast w ulotce pisze 12 godzin dozwolone.
Bądź tu czlowieku mądry.
Ja raz miałam 2,5 godz poślizgu i dlatego teraz tak się boję;-).
 
Dita - :-) :-) :-)

Ja też nie miałam jeszcze @.... a Cerazette raz zapomniałam i więłam po 6 godzinach!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAA:baffled: :baffled: :baffled:
 
reklama
Fanti - tfu, tfu, tfu...

ja odstawiłam tabletki ok. miesiąc temu.... teraz tylko gumki... ale od tamtej pory nie miałam @.... karmię cyckiem... ale kurcze się wystraszyłam...:baffled:

w ogóle to od porodu nie miałam @.... mam nadzieję, że nie zaciążyłam!!
 
Do góry