reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Moj by sporobowal cos obgryzc to by sie z cycem pozegnal hehe

Kinga olej te lekarke, skoro Filipek jest zdrowy nie ma sie co przejmowac tym jaki jest duzy
taki jego urok i tyle

Jasiek zdrowiej!
wiem jak ciezko jest miec chore dziecko bo przerabialam to juz 3 razy, wrogowi nie zycze :)
 
reklama
Marka Aniowego wykryłam na gg - znaczy wszystko z nim ok :-)

A tu dla Nonka:
tort.gif


100 lat kochana!!!:tak:
 
Noneczku!!!!!! co ty sie tak pozno chwalisz :-) ZDROWKA, RADOSCI, SZCZESCIA!!!!!!!!!!! zeby wam domek pieknial szybko, w milosci nie zabraklo pieprzyka i by dziewczyny byly zdrowe i grzeczne :-) a maz niech zaluje, ze z taka kobieta nie spedzil calego dnia na slodkim lenistwie... :-)

moj Fifrolek chyba sie naprawil, bo znowu pieknie spi! znowu 7,5h, po karmieniu kolejne 3! 2h zabawy i dalej kima :-) mmm... slodyczek mamusi ukochany ;-)
ja korzystam i zaraz ide sie kompciac :-)

w ogole od kilku dni znowu praktykuje spacerki, bo ostatnio okropnie oklaplam i wystawialam go na balkon. ale ta przepiekna pogoda (chodze w bluzie albo na krotkim rekawku) wygonilaby z domu kazdego :-)

Kinga - faktycznie, wielkolud!! z tego, co pamietam, to on wazyl cos kolo 3kg, czy nie? to naprawde duzy przyrost. ale mysle, ze jesli wszyscy w rodzinie wielcy, to nie ma sie czym martwic :-)
 
a moj pieknie je cycusia... mowilam, ze je kocha i krzywdy nie zrobi :-D
karmie juz bez kapturka z tej lewej (w przenosni tez) piersi, bo obraza boska, ale powoli sie przyzwyczajam, czasem prawie wcale nie odczuwam dyskomfortu. inaczej tez go przystawiam, tak jakby z gory, i jest coraz lepiej.
ale mlody slini sie nieziemsko, nieraz ma bluzke mokra przy buzi cala. ale na razie nie placze specjalnie. jak zacznie ryczec, to wtedy DZIEKI NONKU za ten lek. na pewno podam, i sobie na 8-ki, jak znowu zaczna napizdzac, i jemu.

dobra, ja z innej beczki - mam w*****, bo znowu dostalam okres. ja pie.dole. mialam miec owu teraz i co!!! myslalam, ze to plamienie na owu (czaaaasem, rzadko bo rzadko, ale tak miewalam przed ciaza), ale teraz widze, ze to regularna wojna :-(
 
Wiecie co? Właśnie kupiłam. za 6 zł 3 sztuki + 5 zł koszty przesyłki.Stresuje sie bo nie mam @ i to moje pierwsze hormony w życiu - po prostu im nie ufam...:baffled:
 
reklama
Kinga85 nie ma co się łamać!! Idź zrób tą morfologie i ty będziesz spokojniejsza i lekarka jak wyniki wyjdą dobre da sobie na wstrzymanie!!

Mój Olivierek waży 6500gr a i tak dr. mówi, że jest duży i szybko przybiera na wadze. Mówie Ci takie walnięte przypadki lekarzy się zdażają:wściekła/y:

Ditka nie panikuj:tak:

Roni biedactwo wiem co przechodzisz bo ja miałam dokładnie identycznie Olinek sie smarkał tak, że aż wymiotował a mnie grypa męczyła:-(
 
Do góry