reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Jeśli chodzi o szczepienie na raka szyjki macicy pomoże ono ale tylko jak już Kicia mówiła - nastolatkom a dokładnie kobietą, które nie rozpoczęły jeszcze współżycia płciowego.. czyli nie dla nas..:-p

A my dziś zrobiliśmy kolejny krok w "dorastanie" Oliwierka. Od dziś zaczęliśmy podawać synkowi Bebilon2. Co prawda na razie mieszanka z 1 ale to już jest coś. Na noc kaszka manna, w dzień 3 razy butla bebilonu. Czasem dostaje kaszkę ryżową ale nadal obserwujemy go czy nie ma perturbacji brzuszkowych. W dzień jakoś lepiej ją trawi.. w nocy się męczył..

Sara dla mnie taki domek to tylko w swerze marzeń.. niemalże jak pałac..Piękny.. Gratuluję.
Roni co jest Jasiowi?? Uściskaj go serdecznie od nas..:tak:
Aga jak to dobrze, że Mikołajek już zdrowieje.. trzymaliśmy za niego kciuki razem z Oliwierkiem.. Teraz za Jasia będziemy trzymać..:tak:
 
reklama
Jeszcze raz w imieniu śpiącej już królewny dziękujemy za stolatki i Filipkowi za kwiatki:-D

sa_raa
- super projekty. Ech, jak my byliśmy na etapie wyboru projektu - to wyboru właściwie nie było. I tak wybralismy najfajniejszy moim zdaniem, styliziowany CIUT na góralsko (ma mocno ostry dach) - projekt z Bielska - Białej. Ale w sumie fajny, funkcjonalny.

Kurde, a u nas normalnie kibicowanie pełną parą - na stole piwo, chipsy, piwo, chrupki i jeszcze raz piwo. I nawet Ala drze mordę .>>Polska gola<< mimo,ze Natka próbuje spać - a tak sobie jej to wychodzi, bo chyba jest roszkę rozpalona - wczorajsza szczepionka jej dokucza...
Heh - fajna ta moja rodzinka:-)
Sugar - jak jest czworo to jest fajniej, mówię ci!:-D

Roni
- nie martw się, przejdzie. Moja Nat też kichała i kaszlała i przeszło bez antybiotyków - no coż,taka pogoda cholerna.
a moja siosra (pisałam już) była na izbie przyjęć z 40-stopniową gorączką, bo podejrzewali mononukleozę, ale na szczęście wykluczyli i odesłali z diagnozą grypa - mimo szczepienia przeciw grypie!!!! Tak to z tymi szczepionkami właśnie. właśnie jak Fanti i Kasia mówią.

Kate_less - ja zawsze wychodze z zaałożenia,że jak ktoś nas opuszcza i wybywa ,,abroad" hehe - to będzie kogo na urlopie odwiedzić;-)
 
Sugar przecież wiesz, że komandosi nie pękają:happy:

Cieszę się, że Wam się projety podobają:-D

Fanti mój Olivierek starszy od Twojego a my jeszcze na Bebilonie1 jesteśmy czemy na 2 przechodzisz tak szybko przecież ono po4 miesiącu jest:confused:

Ditka ty jak zwykle w domu masz wesoło:happy:

KURNA najgorsze jest to, że 8 mi się wyrzyna (od dwuch lat już) i boli jak cholera:baffled::sick:
 
Sa_raa - przybij pionę - mnie ósemka od dwóch dni tak napieprza za przeproszeniem,ze mnie od tego pół głowy, ucho i zatoka bolą...:baffled: co prawda nie wyżyna mi się, tylko psuje i kwalifikuje do usunięcia, ale zawsze to 8. Po co toto w ogóle rośnie....???:confused::sick::baffled:
 
Sara my przechodzimy na B2 ponieważ mały od 2 tyg je kaszkę mannę na noc i lekarz zapowiedział nam, że mały może potem w dzień nie najadać się już B1 i to już widać po nim. Poza tym ostatnio jakoś zaczął strasznie ulewać a właściwie wymiotować B1 tak jak by się nie trzymało wogóle żołądka, mimo dość długiego noszenia go po jedzeniu (conajmniej godzinę) i lekarz zalecił nam wprowadzanie B2 bo jest nieco gęściejsza i może mniej będzie ulewał. Bebilon2 jest od 4 miesiąca życia. Mojemu Oliwierkowi brakuje już tylko 10 dni do 4 miesiąca i dlatego wprowadzamy delikatnie na razie.. 3 miarki B1 + 1 miarka B2. Tak na razie kilka dni potem 2+2 i po kilku dniach 1+3 aż dojdziemy do samego B2. Myślę że zajmie nam to wprowadzanie conajmniej te 10 dni.. Propozycja lekarza była jeszcze taka, żeby podawać tylko kaszę mannę.. ale tym możemy rozepchać małemu żołądeczek i jest prawdopodobieństwo, że dość dużo by na tym przytył. Poza tym w kaszy mannie nie ma tych wszystkich witamin co w mlekach modyfikowanych.. Kolejna propozycja pediatry była by dodawać małemu kaszek ryżowych do mleka.. źle je toleruje na noc- ciężki brzuszek, brak snu- ewidentnie go coś męczyło. W dzień dostaje co 2 dzień jedno karmienie zazwyczaj przed spacerem gdzie jest możliwość że nie będzie jadł więcej niż 3 godziny. Jak na razie dwa razy podałam i cały czas z mężem obserwujemy jego brzuszek głównie.. Wydaje mi się, że najlepszym wyjściem dla niego by się najadał ale nie przejadał była decyzja o wprowadzaniu Bebilon2. Zobaczymy po kilku dniach.. może jednak zrezygnujemy z tego.. na razie musimy małego obserwować..
 
Bo nie miał możliwości słonko! Może nie miał czasu, może był gdzieś,gdzie nie ma neta, może neta zabrakło i telefona też... Daj spokój. gdyby cokolwiek się złego działo - wszyscy już byśmy wiedzieli dzięki naszym wścibskim dziennikarzom!
Zdrówka Jaśkowi i spokoju tobie Aniu życzę. Dobrej nocki!!
 
Ania przy Twojej sytacji juz dawno nature panikary powinnas schowac do szafy, bo nie jest ci potrzebna
naprwno wszystko jest ok, obiecac Ci to moge
a zadreczanie sie nie jest dobre
badz zawsze dobrej mysli :)
:)
 
Roni ja myslę tak samo, pewnie Marek nie miał dostepu do netu albo mieli bardzo ważną robotę, różnie to bywa. I na pewno nic się nie stało, zresztą już być o tym wiedziała. Nie nakręcaj się, dziś się pewnie odezwie słonko.

Ucałuj Jasia od nas mocno, nich zdrowieje skarbuś.
Mój Filip tez ostatnio coś kicha i kaszelek ma ale nie lecą mu glutki z nosa i nie gorączkuje więc chyba jest ok. Jutro ide z nim na morfologie krwi, pediatra powiedziała nam ze Filip troche za szybko przybiera na wadze (8600)(71cm) sama nie wiem.. zmartwiła mnie:-(
 
reklama
Kinga jest duzy to fakt ale zeby zaraz doszukiwac sie w tym choroby?
napewno tylko taki urok Twojego synka :)
bedzie duzy chlopak z niego
jest wiekszy niz Jas Roni :)
 
Do góry