reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

No to dorobilam sie kurna laktatora. Choc wydaje mi sie, ze ten z Aventa reczny byl lepszy. Ten buczy i mnie tym denerwuje. Niby ciagnie dosc mocno, ale nie sciaga tak jakbym chciala. Chyba musze sie na nowo nauczyc sciagac. Sit.NOWOŚĆ LAKTATOR ELEKTRYCZNY BABY ONO! SUPER CENA (170409525) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego. Wydaje sie porzadnie zrobiony. No na Medele alektryczna mnie nie stac niestety. Bylam w takim wielkim sklepie dla dzieci ( Askot). Jezu jakie tam maja rzeczy dla dzieci. Kolorowy zawrot glowy. Masakra. Jestem pod wrazeniem.
Z tymi uszami to jak dzidzia ma miec odstajace to bedzie miala. I nie ma to nic wspolnego ze zlym ukladanem. To jakies przestarzale historie. Dziewczyny! Moj Maciej jako dziecko mial strasznie odstajace uszy, normalnie plastus jakich malo. Pozniej glowa mu urosla i teraz nie ma wcale odstajacych. Pamietajcie, ze nie wszystko rosnie rowno. Raz glowa, raz uszy, raz nos. Proporcje jeszcze dobrych kilka lat beda rozne!
 
reklama
JA mam laktator Lacta - całkiem do dupy. Ręcznie ściagam, ale nie chce mi się i chyba oleję w ogóle to ściąganie.

Roniak nas pozdrawia, jutro wraca do domu i na forum:-D
 
Nonek ja mam taki sam laktator!
wczoraj jakos udalo mi sie go tak przylozyc ze lecialo szybciutko! tez sie chyba musze jeszcze nauczyc go obslugiwac! :-)

Czekamy na Roniaczka!!
 
Jestem w szoku - Nati wypiła 90 ml mojego ściągniętego mleka i w ryk. No to ja lecę z 60 NANa HA i tez wytrąbiła. Zawsze po 90 piła!:confused:
 
Z bioderkami to jest tak, że wszyscy mają ok i wszystkim każą coś z nimi robić - pieluchować albo wykonywać magiczne ćwiczenia na przewijaku - rozginanie nóżek (jak mi). Do 3 miesiąca numerki do IIA są ok - zobaczcie sobie jakie macie numerki. Potem zaczynają kostnieć bioderka i stają się albo ok, albo nie. Przeważnie jak dziecko ma swobodę ruchów to nic złego się nie dzieje. Ja tam w pieluchowania nie wierzę...
 
reklama
ależ tu pustki

ja już się wkurzyłam na maxa na ten mój laktator

Nic ale to NIC nie ściąga!!!!
trzy krople i tyle.
A ręcznie idzie pół butelki. Tylko nie lubię ręcznie sciagać, bo ciężko i długo.
I nie chcę wydawać 50 zł na następny laktator który tez mi 3 krople wyciśnie psia jego mać!!!!!


Zaraz go wywalę w cholere.
 
Do góry