reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Zeby u nas nie bylo za dobrze, Julka przyszla z przedszkola z 38,5 tempy. I choooo dy byk. Normalnie w leb sobie strzelic.
 
No to ja nonek przybijam cholerną chorowitą pionę i zasyłam zdrowotne fluidy od jedynego u nas tfu zdrowego Andrzeja;-)
buziaki dla Juli
 
dobra, juz sobie poradzilam ;-) spryciarz maly :shocked2: nacisnal jeden doslownie przycisk, zanim nie zabralam pilota, a ja sie meczylam pol godziny, w tym przeczesujac internet w poszukiwaniu rady ;-)

Kinga, calus. mam nadzieje, ze nie jestes zla za to, co napisalam. nigdy nie czulam sie gorzej, niz wtedy, wiec rozumiem cie doskonale (fizycznie - pomagalo tylko branie co kilka godzin 2szt aspiryny, ale przede wszystkim - psychicznie :-().. ale sprawdz to, to bardzo niebezpieczne moze byc.. buziaki ogromne :-) i nawet, jak mowi Agutka, z tym krwawieniem idz koniecznie!!! a dlugo juz krwawisz?

Dita, jesu, jak ja wam wspolczuje tych chorobsk!! nienawidze tego syfu, fak.. ja najchetniej zaszylabym sie przed nimi w mysia dziure :zawstydzona/y: jak czasem ktos do nas przyjdzie, albo nas zaprosi do siebie, a okazuje sie, ze jest chory (lub tuz po chorobie, lub cos go lapie) to dostaje wscieku :shocked2::wściekła/y: robie dobra mine do zlej gry, ale zabilabym drania ;-) co nas na chorobska naraza. jakas walnieta jestem ;-)
 
oszaleje zaraz :wściekła/y: nie dziala mi suwaczek Filipka, nie wiem, wy tez widzicie bledne odliczanie??
zmienilam juz to wszystko dziesiec razy i nic, fakkkkkk!!!!

nic, moze jutro sie naprawi..

dobranocki, ide sie kapac :-)

lucky
, mers ;-) efekt do podziwiania jutro ;-) bo dzis cos nie trybi, heh..
 
o, juz jest oki :-D cos sie musialo w lilypie schrzanic. pokazywalo mi "Filipek is 1 y 5 mths 3d" i w ogole stary jakis tekst z kiedys tam zmajstrowanego suwaczka. ale niewazne ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny! kolejny dzień do przodu....
aenye pytałaś wczoraj jak długo tak już krwawię: dziś jest 5dzień ale juz zauważam że coraz mniej..
Rano jak zwykle nic mi sie nie chce i trudno jest mi sie pozbierać...

miłego dnia dziewczyny!
 
Do góry