reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Acha niech żyje skleroza ! mam wieści od Kici :tak::-)
u nich wszystko w porządku ! Olaf dzielnie znosi upały i jest grzeczniutki :tak: Za to P. miał kłopociki ze zdowiem , ale jest juz OK. Oczywiście wszstkie mamy pozdrowionka !
 
Super, że Kicia plus reszta oki, dzięki za info :-) Niech się tam pluskaja i foty strzelają :tak:

Piotruś trochę wieczorkiem już się nie najada moim mleczkiem, budzi się przez dwie godzinki co chwila bo głodny ... Zdecydowałam wieczorne karmienie zastąpić zagęszczonym sztuczniakiem na prośbę męża ;-) co to chce spać.
No to powoli odstawiam...
(znaczy się zostają 3 karmienia piersią: rano, 15:00 i 18:00). Do września chciałabym odstawić całkiem :tak:
Dziś zjadł kleiku z Bebikiem i pięknie od razu usnął sam :happy::biggrin2:
 
Kasia no i git. Niech się chłop wyśpi:-) Piter i tak dostał sporo mleczka maminego:tak::-)
Dita co z Nat??????????????

Agaton tak:tak: Artykuł potwierdzam prawie konkurencja. O naszej Nat jeszcze nie wiedzą:-D

Kicia super odpoczywaj kobitko
Anita dzieki za info. Buziak cmok
 
kasia u mnie też był taki moment, że Milutek się budził po cycku co 2 godziny w nocy :sick::eek: teraz wciąga na noc flaszke z kaszką i od 6:00 rano spokój :tak:

fajnie, że u Kici wszystko gites :happy2:
Ditka jak tam Natalka ???
 
oczywiscie mloda jeszcze nie spi...
a tatus stwierdzil wlasnie ze trzeba ja "wymeczyc" i sie z nia bawi..to jego sposob na usypianie.
no to powodzenia, *****
 
wymeczyć ? :-D:laugh2: słyszałam o wyciszaniu , ale wymęczyć ... :-D biedna Julka , ale faktycznie może taka wymęczona padnie :happy2:
 
Tak, tak, macieja tez Julke probowal wymaczac. Po czym chodzila po nas do polnocy. Zeby jeszcze pozniej rano spala dluzej. Ni chu ja. 6 rano pobudka, a pozniej caly dzien manczester.
 
reklama
jak na razie to sie tylko rozkrecila:wściekła/y::wściekła/y:
turlają sie razem po tapczanie i ryczą:baffled::sorry2::sick:
i sapią..
no a jak sie odezwe to uslysze'zrob sama lepiej' i dostane na maksa rozbudzonego ludka do uspienia.:sick::sick::crazy:
 
Do góry