reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Hehehe...

No to Nat musi gonić tę dziewczynkę;-);-);-)
ale na razie mnie wk urwia:angry::angry::angry:
jęczy i marudzi cały dzień...
ja nie mam już siły...
ni ch uja nie wiem co jej jest:no::no::no:

a ja mam ochotę pierdolnąć to i wyjść z domu....
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Dziękuję za uwagę :baffled:
 
A tak wogole zaczelam sie zastanawiac jak nas( kazda z osobna) takie podgladaczki postrzegaja. Az sie boje pomyslec. I kto by dal sie przekonac, ze jestesmy calkiem normalne ( chyba).;-)
 
Kate pewnie zęby . 3maj się dzielnie ! komandosi nie pękają :cool2:;-)

Chylińską oglądałam ostatnio w "maglu towarzyskim " jest rewelacyjna ! :tak::-D
 
hmmm
zyjemy w innym swiecie...

generalnie wydaje mi sie za praktycznie kazda z nas zyje tuaj w innym swiecie, ma swoje zainteresowania, zycie, pasje i generalnie mamy wiele roznic...
wiec troche mnie dziwi stwierdzenie ze Ty nigdy do tego swiata nie bedziesz nalezala ( no chyba ze jestes mistyczna ksiezniczka z zamku w transylwanii strzezona przez 7 aniolow na czarnych rumakach ;-))
kazda z nas jest inna zapewniam Cie
a to ze dogadujemy sie ze soba ( na forum jest ZAWSZE latwiej) to tez zaleta tej innosci, co nie znaczy wcale ze gdybysmy znaly sie po prostu z "domu obok" bylybysmy taka paczka jak tu,
WCALE nie musialybysmy sie dogadywac czy nawet lubic

nie bede Cie namawiac na to bys jednak uszczknela ze swojej tajemniczosci i troche dala sie poznac bo to Twoja decyzja

ale intryguje mnie jedno: ze zostalysmy sklasyfikowane i obrendowane ;-)
no i jesli uwazasz ze jestesmy wszystkie z tego samego swiata a Ty zupelnie nie masz z nim nic wspolnego to gratuluje tak zlozonej osobliwosci ;-)
bo ile nas tutaj tyle roznych pogladow na swiat i zycie
zapewniam

jedno o nas mozna powiedziec: NIE JESTESMY TAKIE SAME ( z wyjatkiem tego ze mamy dzieci w tym samym wieku )

moj post bez zadnej zlosliwosci czy proby zniechecenia Cie
wrecz przeciwnie

:-)
 
Sugar napisala to co chcialam wlasnie powiedziec
mniej wiecej rzecz jasna, tylko ladniej to ujela

Kate moj tez ma dzis pierdolca
ale chyba brzuszek go meczyl bo walił bęgale jak stary
 
jak Was postrzegamy?? ja osobiscie Wam zazdroszcze:sorry2: w takim sesnie ze dobralo sie tu grono bardzo zgranych lasek i wlasnie nie rozumiem soulthief dlaczego tu nie pasuje bo mimo roznic ktore Was dziela jestescie git paczka:tak:do ktorej pewnie ciezko by sie dostac zwyklym smiertelnikom podgladaczom:cool2: nie wiem nonek czy Ty tez czasami podgladasz inne mamy no ale generalnie u Was panuje luz i zrozumienie, kazdy wali prosto z mostu co mu slina na jezyk przyniesie i ktos chce komentuje inny nie, w kazdym razie nie ma upatrywania na sile rzeczy ktorych nie ma, no moze z jednym wypadkiem ktory o ile kojarze na tym watku sie juz nie udziela:-pps. ja tez jestem mama butelkowa:cool:
 
no ja np zdecydowanie wole grudniowki niz np moje terazniejsze towarzyszki dzieciorodzenia ;)
moze to wynika z poczatkow ( ale w koncu to 5 miechow)
ale jakos nie moge sie wkumac w ten troche sztuczny, posmarowany miodem klimat totalnego szczescia i zrozumienia hehe
 
reklama
kurde i przestancie postrzegac NAS, w koncu nie jestesmy jakas loza masonska ;-)
nie ziejemy ogniem ani nie przepedzamy najezdzcow
generalnie wszystkie( stare i nowe) jestesmy fajne MATKI POLKI i tego trzeba sie trzynac a nie tworzyc jakies mity o ludziach lodu hue hue

niektore z nas znaja sie z forumowania po prostu dluzej no i mialysmy szczescie ( nie wszystkie!) spotkac sie na zywo i spedzic ze soba 2 dni :-p
a tak to nie widze jakiejs roznicy
jak ktos chce tu sobie pogadac to super i ja sie b ciesze bo w kupie razniej
i walimy prosto z mostu i o to chodzi w tej zabawie!
 
Do góry