reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

kopnij go w odwlok!!!
czy on powariowal?
kuzwa dziecko musi miec unormowany tryb dnia bo inaczej sa szopki
a wieczorem to nie zabawy tylko ciszaj, mniej i nieintensywnie!!!
kapiel flaszka i spac
inaczej bedziecie mieli meksyk non toper
 
reklama
Bingo!!

tak jak przewidywałam , obrazil sie jak powiedzialam ze szarpanie tylko ja rozbudzi i ze jak juz to moglby pobujac albo polozyc sobie do lozka.
no i wlozyl ja do fotelika i powiedzial ze ja mam TERAZ uspic.
*****, zaraz wychodze z domu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
no teraz to pojechałas
nie wolno tak zaciekawiac i nie mowic nic wiecej
swinstowo

opowiedz czemu nie pasujesz, czemu jestes inna
i nie odmawiaj

Saga o ludziach lodu czyli grudniowkach hehehehe
 
Soulthief intryguący post :dry: wszystkiego dobrego dla Ani :tak: Wpadaj tu częściej :tak: :-);-)

Nieistotna
pamiętam post o usypisniu Filpa - "... zawinięty w kołdrę jak naleśnik... " :-D:laugh2:
 
reklama
Hmmm, a czemuz to do nas nie pasujesz??? Bo nie bardzo czaje. Tu kazda z nas jest inna, pochodzi z roznych swiatow. Wiec byloby ( mi osobiscie milo)milo jakbys sie ujawniala. Mnie cieszy fakt, ze jestesmy tak popularne :-p:-p:cool2::shocked2::ninja:. Napisz cos blizej o sobie. Przeciez jestesmy chetne na inne "grudniowki", wbrew pozorom;-).
Ja wlasnie ogladam powtorke Kuby Wojwodzkiego z Chylinska, boki zrywam.
Kulka od kiedy on taki doswiadczony w usypianiu dzieci. Madrzy sie jakby conajmniej 5 mial juz odchowana.
 
Do góry