reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

super OLI rysuje!

A STas znow mnie powali fantzazja , tudziez laczeniem faktow
inteligentne nasze lutowe dzieciaczki!!!!!
 
reklama
Stach jest zafascynowany parkurem (jakoś tak), też myślimy o karate, rok temu chodził z Ewą na zajęcia taneczne i tańczył, alke tych zajęć już nie ma. Teraz Kaśka z Ewą chodzą na góralskie tańce i wydawałoby się, że Stach powinien się wciągnąć, a nie chce... Więc nie zmuszamy i nie jeździ, ale ostatnio jeden chłopczyk rok starszy powiedział Stasiowi, że chodzi na karate- blisko nas i Stach twierdzi, że to jego marzenie....Hmmm... Ja tego nie widzę, bo on mega nieśmiały jest i nie wyobrażam sobie, żeby sam dał radę wejść do grupy....
 
Hubek na mineiny dostał dwa zestawy klocków Lego CITY (smieciarka i wywrotka) i byłam w szoku bo sam potrafił budowac wg instrukcji:szok::-) wiadomo, że przy koncu jak sie zrobiło bardziej skomplikowanie to trzeba było mu pomóc:tak:ale najpierw pomyslałam, ze zabawka dla tatusia, bo bedzie miał co układac, a tu niespodzianka:-D
 
No brawo dla małych konstrutorów! Oli klocków nie uznaje wcale, leżą i tylko zbierają kurz.

Za to w kółko namawia nas, żeby ją zapisać na balet., Zachwyciła się nim tak jak Emilka, występy baletu ogląda z otartą buzią. Musiałabym pomyśleć o tym, choć nie wiem czy u nas jest balet dla tak małych dzieci, z tego co wiem, to jest od 7 roku życia dopiero.
I następne marzenie Oliwki:
- Chciałabym umieć zrobić dobrze gwiazdę i salto!
 
Szymek też średnio z budowaniem- chyba że ma coś zbudowane to wtedy chwilę się pobawi.

no a my wczoraj byliśmy na basenie u dziadków Szymek był w siódmym niebie ciągle szalał 2 godziny (widać że był zmęczony i wyszliśmy- bo tam nie ma jak dna dotykać wiadomo jak w domowych basenach).ale była w szoku jak teraz skacze daleko i uparcie nie chce już pływaczków więc na chwilę mu siągnełam i przepłynął kawałeczek do dziadka jakiś metr.

zainteresowania naszych pociech się tak szybko zmieniają że do świąt Gwiazdor zgłupieje całkiem.
 
Kasiad, ważne, że balet w ogóle jest, myślę, że jeśli opowiesz o Oliwce, to ją z pewnością przyjmą.. Staś na wszystkie zajęcia na które chodzi jest przyjęty wyjątkowo, poza grupą wiekową. Jego strasznie ciagnie tam , gdzie jest Ewka, a że jest mega nieśmiały, to ja się tyko cieszę, że spotyka się z innymi ludźmi.

Staś od dawna słuch wszystkiego, co Ewka uczy się w przedszkolu i okazało się, że Staś potrafi głoskować proste 3 i 4literowe wyrazy!!
 
no to plus starszego rodzeństwa że malec szybciej chwyta ale i to co dobre ale i też często to co złe niestety.
 
reklama
Do góry