reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

reklama
Filip też ciekawski aż czasem to myślę, że robi to celowo, bo z pasja i uśmiechem pyta....
Ostatnio szwagierka urodziła córeczkę, a ten ciągle pyta:
jak się urodziła Ola?no to mówię, że ciociu brzuszek rozcięli i Olę wyjęli..
a jak weszła do brzuszka? no to mówię, ze taki bąbelek sie u cioci pojawił i rósł i taki dzidziuś się zrobił
a skąd bąbelek jest tam? ciocia zjadła go? a może go wyjąć?

i tak w koło na jeden temat..
to znowu złapie inny temat i męczy...

a najlepiej jednak mu wychodzi liczenie i zbieranie kasy...teściowa go nauczyła i ten tylko dychy woła od wszystkich i liczy je w koło do 10, jak wszystko ostatnio
 
Ostatnia edycja:
Filip mały ekonomista rosnie:-D:-)

HUbek tez meczy pytaniami, czasem pyta nawet o cos co juz iwe, jak dziisaj w drodze do przedszkola: " A taki hangar... yyy... a jak sie nazywa taki duuuzy garaż dla samolotów mamusia??"

no i w kółko pytania, a czemu to się nazywa szron, a dlaczego to jest mgła, itp:rofl2:
 
Oli też pyta i pyta, ale najtrudniejsze pytania padły wczoraj na cmentarzu na temat śmierci. Ostatnie szczególnie mnie rozwaliło:
- A kiedy ja umrę?
:eek:

A zmieniając temat na przyjemniejszy, to okazało się, że Oliwka zna już całkiem sporo literek, nauczyła się w przedszkolu, bo ja jej nie uczę. Liczy do 20tu i nawet próbuje do 30tu, ale myli się jeszcze bardzo.
No i rysuje ładnie, najczęściej cała kartka jest elegancko rozplanowana.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Kasiad zdolna córcia.
A Kuba ładnie zapamiętuje wierszyki z przedszkola,panie w szoku,że tak szybko.no i piosenki po angielsku.
 
Rzeczywiście rysunki Oliwki pięknie rozplanowane na całej kartce!! Staś ostatnio narysował mnie i tatę. Ja miałam smutną buzię i łzy. Powiedział, że to dlatego, że wypiłam wino i jechałam autem i poszłam do więzienia, ale mam się nie martwić, bo tata mnie uratuje.

A wszystko dlatego, że słyszał jak teść pytał po obiedzie, kto chce lampkę wina i G. powiedział, że on może prowadzić z powrotem auto, więc ja mogę się napić....
 
no proszę jak sobie wymyślił.
Szymek z rysowaniem średnio ale śpiewanie piosenek wierszyki tańce to jak najbardziej na tak no a ostatnio karate i karate
 
reklama
Do góry