reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

Ja zrozumiałam, że jak stoi i się zmęczy to usiąść sam nie potrafi :-D A wtedy można pokazać maluchowi, jak ma z pozycji na stojaka sam usiąść.
Ale jak nie potrafi usiąść z leżenia lub pozycji do raczkowania to tylko czekać pozostaje :tak:
:-)no ja tam nie wiem czy jego w ogóle stanie męczy:szok::-) on mógłby tak chyba cały dzien na nóżkach mam czasem wrażenie:-D
 
reklama
Hubek od kilku dni podaje zabawki jak mu sie powie "daj mamusi(tatusiowi)" - najpierw myslałam, że to przypadek, ale teraz widzę że to celowo robi, a nawet już czasem nie trzeba mu mówić, tylko sam wyciąga rączkę z przedmiotem. A najbardziej lubi jak przedmiot który podaje wkłada do buzi drugiej osoby - chichocze sie przy tym głosno:-D i za chwilkę wyjmuje i wkłada sobie do buzi,a po chwili spowrotem i atk w kółko,a przy tym smiech:laugh2:
 
reklama
Gratulacje dla Huberta ze zdobycia nowej umiejetnosci. Nasza Milenka tez lubi "karmic" zabawkami albo jedzonkiem innych np.mamusie. I tez smieje sie przy tym ze ho ho ho.:-D:-D:-D
 
Do góry