reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, popatrz co juz potrafie!!!

to witamy w klubie, HUbek tez nie znosi ubierania - szczególnie gdy cos ma przejść przez glówkę:dry:
jak wychodziłam do pracy dzis to HUbek posłał mi buziaka :-D:-D:-D tzn przyłozył łapkę do buzi :-) ale fajowo...

Mogę się przyłączyć do klubu:-p U nas też od początku koszmar jeżeli chodzi o ubieranie. Bardzo broni swojej buźki, więc zakładanie czegoś przez głowę często kończy się płaczem - na szczęście krótkim;-):-D
Gratulujemy Emilce umiejętności wypowiadania już tylu słów:tak: U nas jeszcze cisza na morzu:-p;-) Ale za to po każdym karmieniu piersią dostaje buziaka w policzek;-) Tak śmiesznie otwiera buzie, jakby chciał złapać policzek, zasysa z dwa razy i to jest jego buziak:-p Taki obśliniałek:-D Ale muszę przyznać, że to bardzo miłe uczucie:tak::laugh2:
 
reklama
:-D:tak:No,no,ale pędzą z rozwojem nasze lutowe dzieciaczki.

Kubulek ostatnio pcha swój skuterek Playskool po pokoju na kolanach.Kilka razy próbował na stojąco.:-D:-D:-DPoza tm wstawanie i wspinanie się idzie mu coraz lepiej.Stoi przy meblach i trzyma się jedną ręką.Upadków tez mniej.:-D:tak:.
Z mową zastój w rozwoju.Postawił ostatnio na rozwój fizyczny i doskonalenie umiejętności sprawnościowych.:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry